Piłkarze Legii zaatakowani przez własnych kibiców. ,,Do autokaru wszedł przywódca fanów Legii, „zaprosił” ich na zewnątrz…”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Po przegranym meczu z Lechem w Poznaniu piłkarze Legii zostali pobici przez własnych kibiców. O zdarzeniu poinformował dziennikarz Krzysztof Stanowski, jego doniesienia potwierdził ,,Przegląd Sportowy”.

Na klubowym parkingu na wracających z Poznania piłkarzy czekało około 50 fanów. Tym razem nie było nieprzyjemnej rozmowy. Na stronie ,,PS” czytamy:

Do autokaru wszedł przywódca fanów Legii, „zaprosił” ich na zewnątrz. Pseudokibice rzucili się na nich, uderzając głównie w tył głowy, z „liścia” w twarz

Wśród poszkodowanych był nawet asystent trenera Aleksandar Vuković. Jak informują Sportowe Fakty, oszczędzeni zostali tylko Arkadiusz Malarz i Michał Kucharczyk. Nic nie spotkało też trenera Romeo Jozaka.

Zdarzenie trwało 10 minut. Piłkarze usłyszeli także:

Jeśli w kolejnym meczu zagracie tak samo, to znów przyjdziemy.

Teren klubu jest chroniony, podczas zajścia nikt jednak nie interweniował. ,,PS” podkreśla, że ochrona dopuściła do wpuszczenia obcych osób na teren Legii.

(20332)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Żenujące zachowanie kibiców. Tylko gratulowac tak uposledzonego przywódcy tej bandy nieudaczników. Brak słów bić własnych piłkarzy żenada. Żal mi was dupci. W grupie raźniej prawda. A połowa z was nie zna dokładnie składu drużyny tylko bójki sam w głowie sami lepiej nie gracie ale krytyków mnóstwo. Oby tak dalej panowie psia mac kibice z kółka ciosani a drużyny nie będziecie mieć i wtedy co ?na Polonię się może rzucicie? Banda debili

  2. Wg mnie ci zrzeszeni kibice prawdopodobnie mają różne informacje nam niedostępne o życiu i zachowaniu poszczególnych piłkarzy i słabej formie, dlatego też ich takie zachowanie. Wiadomo że forma sportowca kształtowana jest nie tylko na boisku w czasie treningu ale również w życiu prywatnym, stąd często zdziwienie że wczoraj był super a dziś ledwie dycha. O tym się publicznie nie mówi. W młodości uprawiałem sport wyczynowy i mogę coś w tej sprawie opowiedzieć. Tak że na tą sprawę z piłkarzami Legii trzeba spojrzeć i od tej strony, że może kibice mieli trochę racji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.