Piękny apel księżnej do Polaków. Wzniosłe słowa o naszym narodzie [WIDEO]

w Ciekawe klipy


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Księżna Ingrid Detter de Frankopan jest urodzoną w Szwecji prawniczką, a także emerytowaną profesor prawa międzynarodowego Uniwersytetu Oxford. To światowej sławy autorytet w środowisku prawniczym. Księżna Frankopan przez 25 lat doradzała Papieżowi Janowi Pawłowi II, a także brytyjskiemu posłowi Michael Gove w tematyce związanej z Brexitem. Profesor Frankopan mówi płynnie w ośmiu językach, jest także autorką książki „Samobójstwo Europy”, nazywanej w kręgach brytyjskiej prawicy małą biblią Brexitu.

Księżna w swoim wystąpieniu wspomina swoją niedawną wizytę w naszym kraju, podczas obchodów 1050 rocznicy chrztu Polski. Profesor jest zawiedziona krytyką Polski przez Unię Europejską, przypominając, że to właśnie polska odwaga i męstwo przyczyniły się do upadku komunizmu, a Polska dziś, jako jeden z najważniejszych krajów w Europie, powinna mieć znacznie większe wpływy na kontynencie. W końcowych słowach księżna krytykuje europejskich biurokratów, cytując Jana Pawła II: „Nie bójcie się!”

(3962)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.