Portal informacyjno-historyczny

Paweł Kukiz podaje niepoprawną politycznie receptę na sukces w Eurowizji. ,,Gdyby wyszła za mąż za uchodźcę z ISIS, albo…”

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Polska kandydatka na Eurowizji Kasia Moś, uplasowała się dopiero na 22. miejscu. Jej piosenka Flashlight Europy nie podbiła. Czy decydował tylko talent? Paweł Kukiz, wcześniej gwiazda polskiej muzyki, a obecnie polityk, twierdzi, że nie…

Gdyby Kasia Moś tuż przed Eurowizją np. wyszła za mąż za uchodźcę z ISIS albo zapuściła brodę, czy przynajmniej publicznie, ze sceny, zelżyła jakiegoś świętego katolickiego lub oskarżyła Polskę o obozy koncentracyjne i nazizm, to mielibyśmy szansę na podium

– napisał prześmiewczo na Facebooku, opatrując całość wymownym memem.

A może powinniśmy spojrzeć na Eurowizję w kategoriach miary normalności – tej prawdziwie normalnej normalności: im dalej od podium, tym normalniejsi?

– ten komentarz czytelnika cieszył się największą popularnością wśród śledzących profil muzyka.

Ostatecznie w Kijowie wygrał Portugalczyk Salvador Sobral, który nie spełnia żadnego z tych warunków. Ale przykład Conchity Wurst świadczy z kolei o czymś innym:

Oto występ Polaka:

(2570)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości z Polski

Idź na górę