Portal informacyjno-historyczny

Pamiętacie to zdarzenie z kampanii Bronisława Komorowskiego? Mężczyzna usłyszał prawomocny wyrok. Sąd uznał, że to była czynna napaść [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Remigiusz Dominiak usłyszał prawomocny wyrok w związku z tym, co stało się w Toruniu podczas kampanii wyborczej Bronisława Komorowskiego. 36-latek został skazany prawomocnym wyrokiem na rok i dwa miesiące więzienia w zawieszeniu na dwa lata.

22 maja 2015 roku Mężczyzna podbiegł wtedy do prezydenta z uniesioną reką, w której miał reklamówkę. Komorowski szedł wraz z funkcjonariuszami BOR-u na dziedziniec ratusza. Sąd uznał, że była to czynna napaść, a oskarżony działał z zamiarem bezpośrednim. Skazany tłumaczył, że chciał wręczyć głowie państwa ulotkę. Funkcjonariusze BOR odepchnęli go i przekazali policjantom. Sąd dodał, że powinien wiedzieć, że prezydentowi nie można tak po prostu wręczyć czegokolwiek.

Mój klient podtrzymuje swoje stanowisko, że nie miał zamiaru stworzenia jakiegokolwiek zagrożenia dla ówczesnego prezydenta Rzeczypospolitej

– mówił obrońca.

Zdaniem sądu, skazany naruszył również nietykalność cielesną funkcjonariuszy podczas zatrzymania, powodując lekkie obrażenia, m.in. żuchwy i nadgarstka.

(891)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę