Palikot marionetką – głosowanie w sprawie wieku emerytalnego i Wołynia po interwencji Komorowskiego i Michnika?

w Pilnujemy Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Na swoim profilu na Twitterze były poseł Twojego Ruchu Artur Dębski zamieścił informacje, które świadczą o tym, że Janusz Palikot podporządkowywał głosowania swojej partii, w tak zasadniczych kwestiach jak decyzje ws. wieku emerytalnego, czy głosowanie ws. Wołynia, prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu oraz redaktorowi naczelnemu „Gazety Wyborczej” Adamowi Michnikowi – informuje TV Republika.

„Jeżeli ustawę 67 (ustawa ws. wieku emerytalnego – przyp. red.) popierasz na polecenie szefa i potem dowiadujesz się, że prosił o to prezydent i premier, to zgrzytasz, ale szef kazał”

– pisze na swoim Twitterze Artur Dębski.

debski

Sejm uchwalił zmiany w ustawie o emeryturach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych w maju 2012 r. Przed zmianami kobiety miało prawo do emerytury po osiągnięciu 60. roku życia, a mężczyźni – 65 lat. Od 2013 r. zgodnie z zaskarżoną ustawą wiek emerytalny wzrasta co kwartał o miesiąc – dla mężczyzn będzie wynosił 67 lat w 2020 r., a dla kobiet – w 2040 r.

Wcześniej w wywiadzie udzielonym portalowi natemat.pl, Dębski podkreślał, że Palikot pełnił w swojej partii funkcję dyktatora, „wszystkie decyzje podejmował jednoosobowo”.

Kolejny tweet Dębskiego mówi już o innym głosowaniu, w którego wynik miał ingerować, oprócz prezydenta Bronisława Komorowskiego, także Adam Michnik.

„Jeżeli przed głosowaniem ws. Wołynia dzwoni pan Michnik i pan Komorowski i ktoś jednoosobowo z tego powodu zmienia decyzję 40 ludzi to trudne”

– pisze Dębski.

źródło: TV Republika

(47)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. i takie szmaty wybieracie do „rzadzenia” Polska.Skonczy sie tak smao jak zawsze czyli rozbiorami durny narodku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.