Piłsudski-Lenin Piłsudski-Lenin

„Pakt Piłsudski-Lenin”. Nowa książka Piotra Zychowicza. „Pakt Ribbentrop-Beck i Obłęd ‘44 to książki dla grzecznych dziewczynek w porównaniu z nią”

w Bez kategorii/Zapowiedzi wydawnicze


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze
Piłsudski-Lenin
Piłsudski-Lenin

W trakcie wojny 1920 roku Wojsko Polskie dwukrotnie mogło zdobyć Moskwę i obalić reżim bolszewików. Wystarczyło tylko zawrzeć przymierze z rosyjskim obozem kontrrewolucji – zapowiada swoją nową książkę Piotr Zychowicz, autor takich pozycji jak „Obłęd ’44” czy też „Pakt Ribbentrop-Beck”.

W trakcie wojny 1920 roku Wojsko Polskie dwukrotnie mogło zdobyć Moskwę i obalić reżim bolszewików. Wystarczyło tylko zawrzeć przymierze z rosyjskim obozem kontrrewolucji Najpierw z gen. Antonem Denikinem, potem z gen. Piotrem Wranglem. Niestety Józef Piłsudski odrzucił tę możliwość i podjął tajne rozmowy z Włodzimierzem Leninem. Uważał bowiem, że Rosja „czerwona” będzie dla Polski mniej groźna niż Rosja „biała”

– pisze autor.

Był to błąd katastrofalny. Polacy nie tylko ocalili komunizm, ale zaprzepaścili szansę na odbudowę potężnej Rzeczypospolitej w przedrozbiorowych granicach

– dodaje Piotr Zychowicz, zapowiadając swoją nową książkę.

Choć wygraliśmy Bitwę Warszawską cała wojna z bolszewikami skończyła się dla nas klęską. Podpisując w 1921 roku haniebny Traktat Ryski rzuciliśmy na pastwę Sowietów połowę terytorium Rzeczypospolitej i półtora miliona Polaków. Ludzie ci padli ofiarą czerwonego Holokaustu. Polska zapłaciła za to gorzką cenę 17 września 1939 roku…

– czytamy w zapowiedzi.

Jak zaznacza Piotr Zychowicz, „Pakt Ribbentrop-Beck” i „Obłęd ‘44” to książki dla grzecznych dziewczynek w porównaniu z „Paktem Piłsudski-Lenin”!!!

Premiera książki planowana jest na 12 sierpnia.

źródło: Facebook.com / Kresy.pl

(370)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Calkowita racja!niedojda towarzysz Ziuk byl wielkim nieszczesciem dla Polski jak kazdy socjalista zreszta,a w prlu nadal uwazany jest za bohatera:(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.