Portal informacyjno-historyczny

Oto postępowa Francja. Dziennikarka odwiedziła dzielnicę, gdzie kobiety zniknęły z przestrzeni publicznej. Oto co ją spotkało [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

W krajach zachodnich dużą wagę przywiązuje się do parytetu płci. Ale są miejsca, gdzie on nie obowiązuje. To francuskie przedmieścia, gdzie według reporterów telewizji France 24 kobiety praktycznie zniknęły z przestrzeni publicznej.

Na potrzeby reportażu postanowiono zademonstrować, jakie reakcje wywołuje kobieta w zdominowanych przez imigrantów i ich potomków dzielnicach. Jedna z kobiet pojawiała się w kawiarni, filmując wszystko z ukrycia. Od razu została zaczepiona z pytaniem, czego szuka. Poradzono jej, żeby poczekała na zewnątrz, ponieważ w środku są sami mężczyźni. Kiedy zwróciła uwagę, że przecież żyjemy w świecie, gdzie istnieje równouprawnienie, powiedziano jej, że powinna wyjść dla jej własnego dobra. Usłyszała, że tutaj nie ma czegoś takiego jak mieszanie się płci.

– Tu jest Sevran, a nie Paryż. Tu jest inna mentalność. Tu robimy to, co robiliśmy w naszych rodzinnych krajach

– powiedziano jej, kiedy chciała zwrócić uwagę na absurdalność sytuacji.

Dziennikarce nie pozwolono nawet spokojnie przeprowadzić wywiadu – obok niej i innych kobiet od razu zatrzymał się samochód.

Kobieta mieszkająca na przedmieściach Lyonu mówi, że robi wszystko, aby się nie wyróżniać. Zakłada spodnie i nie nosi makijażu.

(8635)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. h#j tam z czerwonymi kanaliami francuskimi jak rowniez z francuskimi czerwonymi ,,rzydami,,, szkoda tyxlko tych pieknych ziem, ktore bezpowrotnie beda stracone w lapach smieciarzy i pasozytow islamskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę