Oto berlińska codzienność – kradzieże, molestowania, bezradność policji. Szokujący materiał niemieckiej telewizji publicznej [WIDEO]

w Programy


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Oto jeden z krótkich reportaży na temat przestępczości w Berlinie wyemitowany przez publiczną telewizję ARD. Kradzieże, molestowania, pobicia – oto berlińska codzienność.

Reportaż w namacalny sposób pokazuje, z jakimi problemami muszą zmagać się mieszkańcy stolicy Niemiec. Reporterka zostaje okradziona, następnie przypadkowa para zaczyna się szarpać ze złodziejem, on rzuca w nich butelką, dochodzi do bójki, a policja wypuszcza sprawcę pochodzącego z Libii.

Słyszymy, że sferę publiczną zdominowali przestępcy z północnej Afryki. Na początku oglądamy wywiad z właścicielem piekarni, którego klienci odstraszani są przez handlarzy narkotyków. Inni przepytywani przez reportera twierdzą, że są świadkami przestępstw każdego dnia, a bywa, że zwykli ludzie są atakowani i okradani. Inny twierdzi, że dochodzi do ataków z użyciem noża. Ich opinię potwierdza policja…

(9422)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.