ONR przeciw koncertowi Popka i Gangu Albanii

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Obóz Narodowo-Radykalny Białystok uważa, że „Gang Albanii” i jego fani promują ideologię Albanii, czyli kraju, który jest wrogi Serbii, popieranej przez ONR.

Popek, samozwańczy król Albanii, epatuje symboliką Albanii, podobnie jego fani, dumnie noszący koszulki w barwach i z godłem tego kraju.

Co członkowie ONR powinni zrobić, kiedy napotkają fana „Gangu Albanii” w charakterystycznej koszulce?

W przypadku napotkania ludzi w takich barwach należy ich w odpowiedni sposób upominać, czyli traktując w taki sam sposób jak np. kibica wrogiego klubu chodzącego po terenie naszego miasta

– czytamy.

Oto pełna treść oświadczenia:

W najbliższa sobotę odbędzie się w Białymstoku koncert tzw. „Gangu Albanii”. Są różne gusta muzyczne, nie krytykujemy nikogo, za to że lubi słuchać takiego gówna – nic nam do tego. Natomiast, według nas noszenie emblematów obcego i w dodatku wrogiego narodu jest co najmniej nieporozumieniem. Nie po to organizowane są w Białymstoku manifestacje poparcia dla Serbów w sprawie Kosova, aby teraz po mieście chodziły osoby w czerwonych koszulkach/bluzach ze znakami przypominającymi godło Albanii. W przypadku napotkania ludzi w takich barwach należy ich w odpowiedni sposób upominać, czyli traktując w taki sam sposób jak np. kibica wrogiego klubu chodzącego po terenie naszego miasta.

(6042)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Ten cały gang czy jaki chuj tam to jakieś jebane penery. Wziąć i zbojkotować całą tę degrengoladę…a resztę spacyfikować jeśli jakieś si wyskoczy. Tylko Polacy nie powinni się między sobą napierdalać…mało mamy wrogów dookoła? Chwała Wielkiej Polsce.

  2. ONR wchodzi nie tylko w sekciarstwo, ale jeszcze w gówniażerkę i narzucanie swojego myślenia innym . A potem płaczą, ze tak mało ludzi ich popiera. Winę pewnie zwalą na wszechzły usrael i chazaruf 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.