Okrzyki pod adresem Wałęsy: „Bolek. Judasz. Śmierć wrogom Ojczyzny” po mszy pogrzebowej Inki i Zagończyka

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Były Prezydent RP Lech Wałęsa zaskoczył wszystkich, kiedy pojawił się na Mszy Św. w Bazylice w Gdańsku. Kiedy opuszczał świątynię, pod jego adresem zgromadzeni skierowali rozmaite hasła…

Lech Wałęsa pojawił się na pogrzebie Inki i Zagończyka. Internauci wytykają mu niestosowny strój

(12754)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

6 komentarzy

  1. Jak to on mówił kilkanaście lat temu: „Wy nie we mnie tymi gruszkamy rzucacie, tylko w Matkie Boskie”. Weźcie go z moich oczu, bo konfidenta nie zdzierżę.

  2. Gdyby nie ten opluwany przez Wałęsa, teraz nie mielibyście możliwości wypisywania tych bzdur na waszym portalu. Nie dorastacie mu do pięt

  3. Dziś w TVN24 ma wystąpić były prezydent Wałęsa. Całość ostatnich wydarzeń na pogrzebie łączy się w jeden ciąg. Nie mówmy jedynie o prowokacji KODu ale trzeba na to spojrzeć szerzej. Przywołajmy to co zrobił Wałęsa na mszy podczas uroczystości pogrzebowych. Ostentacyjne wejście byłego prezydenta na mszę w stroju który nadawał się na spotkanie przy grillu a nie uroczystość pogrzebową oraz prowokacyjne przejście Wałęsy przez środek kościoła w stroju na piknik prowokacje te miały wywołać określony skutek. Całość jak sądzę została świetnie przygotowane przez fachowców od socjotechnicznej wojny propagandowej. Kto wie czy nie z udziałem cichym mediów takich jak TVN. Bo czy można nazwać czystym zbiegiem okoliczności nagonkę jaka ma miejsce w tej stacji od niedzieli? Raptownie gościem wieczornym TVNu będzie prowokator L Wałęsa. Ciekawe jest to iż we fragmencie wywiadu jaki pokazał TVN dziś. Wałęsa znowu nawiązuje i wręcz nawołuje do konfliktu zbrojnego z Polskim rządem. We fragmencie znowu padają słowa o wywołaniu wojny domowej!!! Wałęsa stwierdził również iż myśli nad powołaniem bojówek które miały by temperować ludzi wychodzących z kościołów pod tekście iż kościół jest źródłem poparcia obecnej władzy!!!! Już byli tacy czerwoni którzy przez kilkadziesiąt lat walczyli z Polskim społeczeństwem kościołem i wiarą!!! Jak widać pomysł na walkę będzie powielany… Sprawa jest o tyle niebezpieczna iż mowa nienawiści jaką stosują TVN Michnik oraz opłacane przez zachodnich mocodawców media naprawdę mogą doprowadzić do tragedi iż zawzięty lewacki idiota na przykład będzie w stanie strzelić do prezydenta lub kogoś z przedstawicieli kościoła!!!! Nasuwa się po raz kolejny pytanie co robi i czym się zajmuje urząd bezpieczeństwa państwa!!!! Bo jak dla mnie sprawy od dawna wymknęły się spod kontroli!!!! Obserwujcie bacznie to co będzie mówione dziś wieczorem!!!! Jestem pewien że będzie znów nawoływanie do rozruchów i wręcz wojny domowej…. Oceńcie sami to co wyprawia post-komuna lewackie bojówki z pod znaku KODu zasilane medialną wojną z pod znaku TVN Sorosa i Wyborczej Michnika… Jak dla mnie to już jest wojna domowa tyle że w fazie I, A teraz zdrajcy głośno nawołują do fazy II…!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.