Portal informacyjno-historyczny

Ogórek interweniuje u pracodawcy Lisa. Redaktor naczelny Newsweeka wezwany na dywanik

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Magdalena Ogórek napisała list ze skargą do zagranicznego wydawcy polskiej edycji Newsweeka – Ringer Axel Springer. Kierownictwo firmy zapowiedziało, że wezwie redaktora naczelnego Tomasza Lisa na dywanik.

Do wymiany złośliwych uwag między Ogórek a Lisem dochodziło niejednokrotnie na Twitterze. Ale tym razem nie skończyło się na tweetach. Obecnie prowadząca programy w TVP Ogórek wysłała skargę do pracodawcy Lisa.

Możemy Panią zapewnić, że również w redakcji naszego polskiego medium przywiązujemy uwagę do dziennikarskich standardów RAS i kładziemy wielki nacisk na przestrzeganie tych standardów. Przejrzymy się dokładnie, wyrażonym przez Panią obawom, i porozmawiamy o nich z Panem Lisem

– taką odpowiedź otrzymała od przewodniczącego Rady Nadzorczej RAS Ralpha Büchiego.

Czy to oznacza poważniejsze kłopoty Lisa? W każdym razie wojna Ogórek – redaktor naczelny Newsweeka trwa…

(3526)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Idź na górę