Obronili Wałęsę… parasolkami podczas spotkania w Białymstoku. Były prezydent: „Nie oni będą wynosić, tylko ich będą wynosić” [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Podczas debaty „Porozmawiajmy o Polsce” z udziałem Lecha Wałęsy w Białymstoku, którą organizował m.in. KOD, doszło do incydentu..

Na widowni siedziało kilku młodych mężczyzn z maskami „Bolka” z popularnej kreskówki. Mieli hasło z napisem „teczka pracy”. Publiczność stanęła po stronie byłego prezydenta, krzycząc ,,wyprowadzić”, niektórzy sięgnęli po parasolki.

Organizatorzy twierdzą, że za akcją stoją członkowie Młodzieży Wszechpolskiej – wnioskują to po napisie na koszulce jednego z uczestników.

Ja jestem przeciwnikiem bijatyk, ale ludzie zachowali się dzielnie. Nie będą przeszkadzać gówniarze nam w poważnych rozmowach. Nie oni będą wynosić, tylko ich będą wynosić

– powiedział Wałęsa.

(2657)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Trzeba walczyć ich bronią i zgłosić to do prokuratury. Ten gównojad połamał na głowie chłopaka parasolkę. Niezbity dowód pobicia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.