Portal informacyjno-historyczny

Obraził miliony Polaków. Ale wcześniejsza bulwersująca wypowiedź przeszła bez echa. Oto list, który wiele mówi: ,,Synu, jedziesz do Polski, patrz na ludzi. Ci zwykli ludzie to są ci, którzy…” [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Jan Wojciech Piekarski, były ambasador Polski w Izraelu, zabrał głos na temat ostatnich wydarzeń związanych z reakcją tamtejszych polityków na nowe polskie prawo. – Wykorzystali świetnie okazję do tego, żeby mobilizować społeczeństwo wokół obrony dobrego imienia Izraela, obrony całej ideologii Holocaustu, kosztem niestety dobrego imienia Polski – przyznał w rozmowie z RFM FM.

Zdradził kilka niewygodnych faktów na temat polityka, od którego wszystko się zaczęło – Yaira Lapida.

kiedy byłem ambasadorem Polski w Izraelu, bardzo polemizowałem z Lapidem, który na łamach największej gazety izraelskiej opublikował list do swojego syna wyjeżdżającego na tzw. Marsz Żywych. Chłopak kilkunastoletni, który wyjeżdżał wraz ze swoimi kolegami ze szkoły do Polski. I list napisał również ojciec, czyli dziadek tego chłopaka, który był wtedy ministrem sprawiedliwości i też bardzo zasłużonym politykiem izraelskim. Ten sam klan Lapidów, którzy nie mają z „polskim” Holokaustem praktycznie wiele wspólnego, bo to są Żydzi węgierskiego pochodzenia, a nie polskiego… On wtedy napisał również:

„Synu, jedziesz do Polski, patrz na ludzi. Ci zwykli ludzie to są ci, którzy brali udział w mordowaniu nas, mordowaniu Żydów w czasie II wojny światowej”

– powiedział były ambasador, przytaczając wypowiedź polityka.

(6255)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. to sa wlasnie te szmaty, ktore chowia sie za ichnimskim holokaustem, nie chca wiedziec nic o ludobojstwie i pluja na Polske i Polakow. Kto wreszcie tym szmatom zamknie granice przed samym nosem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę