Portal informacyjno-historyczny

Obcokrajowiec bije niemieckich policjantów. Ci nie wiedzą, jak zareagować

w Ciekawe klipy


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Popularność w sieci zdobywa wideo, które pokazuje jak mężczyzna bije dwóch policjantów na lotnisku we Frankfurcie. Podpisy pod licznymi opublikowanymi wideo wskazują, że jest muzułmaninem. Na lotnisku krzyczy: „Jestem obywatelem brytyjskim”. Mężczyzna bije i kopie dwójkę policjantów: mężczyznę i kobietę, którzy w obliczu takiej sytuacji są bezradni.

Starcie kończy się, kiedy nagle mężczyzna upada. Nie wiadomo, czy policja zastosowała wobec niego np. paralizator elektryczny. Autorzy wideo spekulują, że mężczyzna mógł upaść, aby odegrać rolę ofiary, skrzywdzonej przez policję.

Co doprowadziło mężczyznę do furii? Media informują, że lot był opóźniony, a Daily Mail podaje, że kobieta upadła podczas kontroli przez funkcjonariuszy. Policja informuje, że „ma problemy z krążeniem”. Brytyjczyk obwiniał służby o niewłaściwe zachowanie.

https://www.youtube.com/watch?v=z2CtMHsHO2E

(3779)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Tagi:
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Policja nieraz jest chamska to sa fakty ,obsluga nia lotniskach Niemiec pozostawia wiele do zyczenia tez bywa chamska wobec gosci w ich kraju , gosc sie zdenerwowal bo nie bylo samoloty ma temperament i dobrze ! Polaka by pobili jak i Niemca policjanci napewno pamietacie co zrobili z Rokita ???

  2. i tak kulturalnie z nim postąpili… zaraz powinni pały wyciągnąć i lać !! podniosłeś rękę na funkcjonariusza to powinno się zaraz na 3 lata do pierdla wstawiać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę