Numer 1 do tytułu najdziwniejszej pracy na świecie: oto co robi policjant w Niemczech. ,,To dlatego, że islam jest tak pokojowy” [WIDEO]

w Humor/Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

,,Kulturowe wzbogacenie” tworzy nowe miejsca pracy. Przekonują się o tym w Niemczech. Znany youtuber Paul Joseph Watson zamieścił charakterystyczne nagranie z Niemiec.

Uzbrojony po zęby policjant stoi przy karuzeli w wesołym miasteczku. W miejscu, gdzie wszyscy powinni świetnie się bawić, konieczny jest mężczyzna z bronią.

To dlatego, że islam jest tak pokojowy

– drwi Watson.

Poniższa scenka pochodzi z Duisburga, która na myśl przywodzi raczej horrory, gdzie demoniczny clown polował na dzieci w wesołym miasteczku.

Słynne ,,kulturowe wzbogacenie” jest powodem do drwin. Angela Merkel wielokrotnie zapowiadała aktywizację zawodową uchodźców. Efekt? Na razie szumne zapowiedzi i… żarty internautów, którzy proponują takie wykorzystanie wolnych rąk do pracy.

Żarty, żartami, ale sytuacja na niemieckim rynku pracy jest wyjątkowo ponura. Według oficjalnych danych z sierpnia 2017 roku, prawie pół miliona uchodźców (497 tys.). było zarejestrowanych jako osoby szukające pracy, a 196 tys. z nich (więcej o 43 tys. niż rok wcześniej) jako osoby obecnie bezrobotne. Reszta uchodźców nie ma nawet prawa do pracy, ponieważ ich aplikacje przechodzą przez urzędową machinę lub wciąż znajdują się w 3-miesięcznym okresie początkowym, w którym są zobowiązani do uczęszczania na kursy integracyjne, a nie do pracy – informuje Forsal.pl.

(3078)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.