Nietypowe zdarzenie podczas protestów przeciw Trumpowi. Czy kiedyś do podobnych publicznych wyznań dojdzie w Polsce? [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Podczas protestów przeciwko wyborowi nowego prezydenta USA szczególnie aktywne są środowiska LGBT. Podczas jednej z takich protestów doszło do zastanawiającego wyznania…

Człowiek, który przedstawił się jako ,,biseksualny mężczyzna”, który był ,,fizycznie, psychicznie i seksualnie wykorzystywany przez swojego pierwszego chłopaka” przemawia przed liczną grupą zgromadzonych. Mówi, że był nazywany ,,faggot” (,,pedał”) każdego dnia, stąd ukrywał ,,tę prawdę” przed sobą przez sześć lat. Nie wiedziała o tym jego własna matka. Obawia się komukolwiek o tym mówić (wideo zobaczyło ponad 700 tys. ludzi – red.) z powodu kierunku, w jakim zmierza ten kraj.

Każde z jego zdań wypowiadane histerycznym tonem było powtarzane przez tłum. Następnie został wyściskany przez zgromadzonych, którzy gratulują mu publicznego wyznania.

(2123)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Tagi:
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.