Portal informacyjno-historyczny

Tak niemiecka telewizja publiczna uczy dzieci, jak zostać muzułmanami. Oto fragment serialu [WIDEO]

w Programy/Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Do sieci trafił fragment z programu One – telewizji publicznej ARD, należącego do pakietu kanałów cyfrowych ARD Digital. Na nagraniu widzimy rozmowę dziewczyny z chłopcem – próbuje ona nauczyć go imię Boga – Allaha i pokazuje mu, jak zostać muzułmaninem. To fragment popularnego serialu.

– Muszę Ci coś ważnego powiedzieć. Mówiłam Ci o Bogu, który żyje w niebie i zawsze patrzy na nas. Jest jeszcze jedno imię Boga. Allah, powiedz: Allah

– nalega. Chłopiec powtarza.

– Dokładnie

– przyznaje zadowolona. Później zdradza, że muszą modlić się do niego i być mu wdzięczni za wszystko, co posiadają. – Musimy słuchać jego przykazań – dodaje.

Chłopiec dowiaduje się, że wiele lat temu Allah powiedział Mahometowi, jak ludzie muszą żyć, aby być szczęśliwymi. Wszystko to zostało spisane w Koranie. Przrkonuje go, że mimo że jako dziecko nie rozumie jeszcze wszystkiego, ale…

– jesteś muzułmaninem. Każde dziecko jest muzułmaninem

– mówi. Sama ze smutkiem przyznaje, że jeszcze nie jest muzułmanką. Następnie recytuje muzułmańskie wyznanie wiary – szahadę.

– Powiedziałam, że nie ma Boga nad Allaha, a Mohamet jest jego prorokiem

– wyjaśnia chłopcu. Scena kończy się deklaracją dziewczyny, że teraz musi wziąć kąpiel, ponieważ od teraz jest już muzułmanką.

(7859)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. To jest jakiś obłęd, czy w kalifacie niemieckim nie ma żadnych zdrowo myślących? Obywatele powinni puścić z dymem tą stację

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę