Portal informacyjno-historyczny

Niemcy: najpierw był gwałt na kucyku w zoo na oczach dzieci, a teraz ofiarą padł… łabędź. Trudno uwierzyć w to, co się stało

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Relacjonując sytuację w Niemczech dziennikarze narażeni narażeni są na to, że zostaną oskarżeni o wymyślanie newsów. Ale zarówno gwałt na kucyku w mini-zoo w Görlitzer Park w Berlinie jak i zabicie łabędzia to prawdziwe historie.

23-letni Syryjczyk zgwałcił kucyka i zrobił to na oczach dzieci – informował dziennik ,,Berliner Morgenpost”. Więcej na PrawdaObiektywna.pl.

Zaledwie kilka dni później kolejna niewiarygodna historia. M.in. Austriacki ,,Wochenblick” podaje, że dwaj mężczyźni o arabskim wyglądzie w niemieckiej miejscowości Eutingen obcięli łabędziowi głowę. Policja aktualnie ich poszukuje, podając rysopisy i licząc, że lokalna społeczność umożliwi ich schwytanie. Mężczyźni dokonali tego ostrym narzędziem, zostawiając ciało, zabierając ze sobą głowę.

Zgodnie z niemieckim prawem taka śmierć z narażeniem zwierzęcia na okrucieństwo jest przestępstwem. Policja szuka dwóch mężczyzn w wieku od 20 do 25 lat. Wygląd obydwóch wskazuje na arabskie pochodzenie, jeden z nich ma brodę.

(5764)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. bydlaki sa sfrustrowani, bo makrela nie pozwala im jeszcze podcinac szkopom gardelka, a oni sie do tego tak rwia, ze musieli wreszcie komus podciac szyje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę