Portal informacyjno-historyczny

„Niegodziwcy z przesiąkniętej krwią Europy zasługują na to, co zrobili nam 70 lat temu”. Szokujące słowa rabina o tragedii we Francji

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Rabin Dov Lior stwierdził, odwołując się do piątkowych zamachów terrorystycznych, że „niegodziwcy w przesiąkniętej krwią Europie zasługują na to” – informują Kresy.pl, powołując się na „Times of Israel”.

Rabin wypowiedział te słowa na pogrzebie syna i ojca, którzy zostali zabici podczas ataku terrorystycznego na Zachodnim Brzegu. Jego słowa brzmiały:

Niegodziwcy z przesiąkniętej krwią Europy zasługują na to, co zrobili nam 70 lat temu

Warto dodać, że Dov Lior w 2011 r. był przesłuchiwany przez policję na okoliczność książki, w której miał uzasadniać możliwość zabicia goja przez Żyda.

Uważa także, że Żydzi nie powinni wynajmować domów Arabom, mieszkającym w Izraelu, a także za wskazaną uważa odmowę usuwania żydowskich osadników z Zachodniego Brzegu.

(46)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę