Portal informacyjno-historyczny

Niebezpiecznie na granicy polsko-niemieckiej. Czterej mężczyźni pochodzenia arabskiego wzięli na cel dziewczynki. Jeden z przechodniów zareagował

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Jak informuje lokalna prasa, a także media niemieckie we wtorek czterej imigranci zaatakowali dziewczynki na ulicy w Goerlitz.

Informację podaje m.in. niemiecki portal informacyjny M.sz-online.de. Czterech mężczyzn ,,o arabskim wyglądzie” miało zaatakować dziewczynki w Pasażu Strasburskim, przy ul. Berlinerstraße w Görlitz. Świadkiem zajścia był mężczyzna, który ,,wezwał napastników do zaprzestania działań”. Tak sytuację przedstawia rzeczniczka Dyrekcji Policji w Görlitz.

W odpowiedzi na to jeden z mężczyzn wyciągnął nóż i kazał Niemcowi, żeby ten opuścił miejsce zdarzenia – ten nie ryzykował starcia z napastnikami i oddalił się. Wezwana policja nie zastała nikogo na miejscu – obecnie zgłoszenie jest badane.

Portal ZInfo.pl zamieścił wypowiedź rzecznika prasowego Policji w Görlitz, Martyny Fleischmann:

jeden z mieszkańców poinformował nas o tym, że widział, jak czterech mężczyzn pochodzenia arabskiego zaczepiło dwie dziewczynki. Pytali, czy nie chcą iść z nimi do łóżka. Pan, który był świadkiem zdarzenia, zwrócił im uwagę. Podobno jeden z nich wyciągnął nóż i powiedział, że to nie jest jego sprawa. Mężczyzna wówczas uciekł i zadzwonił na policję. Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce zdarzenia, nikogo nie było, oprócz 41-letniego świadka. Na chwilę obecną szukamy zaatakowanych dziewczynek. Podobno miały 14 – 16 lat. Nie wiemy, jakiego są pochodzenia. Chcielibyśmy, aby złożyły zeznania w tej sprawie.

(14471)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę