,,Nawet się nie zająknęła”. Dziennikarka zdradza kulisy szczególnego wywiadu z Joanną Schmidt, która mówiła o szczęściu rodzinnym… po rozwodzie. Wymowna końcówka [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

O Joannie Schmidt zrobiło się bardzo głośno, gdy światło dzienne ujrzał jej romans z szefem Nowoczesnej Ryszardem Petru. Jeszcze zanim to się stało posłanka opowiadała w telewizji o recepcie na szczęśliwe małżeństwo. I to w momencie, gdy była już po rozwodzie!

Na pewno mocnym spoiwem są dzieci, chęć spędzania czasu wspólnie

– powiedziała Schmidt w październiku 2016 roku w ,,Pociągu do polityki”. Posłanka odpowiedziała w ten sposób na pytanie prowadzącej program Beaty Lubeckiej o szczęście w związku. Wówczas nikt nie wiedział, że Schmidt jest już od miesiąca po rozwodzie.

Pytałam panią poseł o męża – bo poznali się na studiach. Pytałam też co trzeba zrobić, by mieć fajny związek, co o tym decyduje. Pani poseł opowiadała i nawet się nie zająknęła, że jest po rozwodzie. Dowiedzieliśmy się o tym kilka miesięcy później

– zdradziła Lubecka w ,,Pociągu do polityki”, którego sama już nie prowadzi, a została zaproszona jako gość przez Dominikę Długosz.


W maju 2017 roku Joanna Schmidt przyznała w rozmowie z ,,Super Expresem”, że jest od kilku miesięcy w związku z Ryszardem Petru.

We wrześniu 2016 roku wzięłam rozwód. A w październiku Ryszard Petru wyprowadził się z domu. Jesteśmy razem. Ryszard był w trakcie separacji, a teraz jest w trakcie rozwodu. To Ryszard złożył pozew rozwodowy

– zdradziła posłanka Nowoczesnej, przyznając się do romansu z szefem.

Sympatia Petru chciała zabłysnąć, a skończyło się kompromitacją. Genialna odpowiedź, która podbiła internet

(3724)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.