fot. Wikipedia

Nawet Radosław Sikorski nie mógł uwierzyć. Premier Izraela ogłosił, że Adolf Hitler nie chciał zagłady Żydów

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Benjamin Netanjahu ogłosił, że Hitler nie chciał eksterminacji Żydów. Taką rewelacją podzielił się ze światem w 2015 roku. Teraz przypomniano mu pamiętne słowa, które okazały się tak szokujące, że nie mógł uwierzyć w nie były szef MSZ, Radosław Sikorski.

Netanjahu (premier Izraela, w którym parlament chce właśnie karać Polskę za negowanie Holokaustu) ogłosił, że Hitler nie planował eksterminacji Żydów, ale zmienił zdanie za namową wielkiego muftiego Jerozolimy Al-Hadżdża Muhammada Amina al-Husajniego. Ten miał w następujący sposób zwrócić się do Hitlera, mówiąc o Żydach:

jeśli ich wydalisz, przyjadą do Palestyny

Hitler miał zapytać:

o więc mam z nimi zrobić?

Netanjahu zdradza, że mufti powiedział wtedy:

spal ich

Nową wersję historii, która jest wykorzystywana w bieżącej polityce, krytykowali również izraelscy historycy. Przypomniał o tym na Twitterze Rafał Ziemkiewicz. Słowa Netanjahu wydały się tak absurdalne, że nie mógł w nie uwierzyć Radosław Sikorski, który pytał, czy ktoś ma źródłowy cytat.

Internauci byli zdziwieni:

W końcu, kiedy otrzymał liczne źródła, potwierdził:

Jednak zdaniem posłów Knesetu to Polska, walcząc z kłamliwym sformułowaniem ,,polskie obozy śmierci”, neguje Holokaust…

O sprawie pisaliśmy wcześniej:

To nie Hitler wymyślił Holokaust? Premier Izraela twierdzi, że odnaleziono nowy dokument

(32108)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

5 komentarzy

 1. tak ten nasz wygibigus, ktory namawial szwabow, by przejeli rzadzenia europa, jak i ten zydowski dupek za niemieckie pieniadze powiedza wszystko, czego sie od nich wymaga.

 2. Wszyscy podnosicie różne tematy, ale na całej stronie nie spotkałem nikogo kto przypomniałby, że Hitler i cała wierchuszka nazistów to byli żydzi.
  To żydzi z Nowego Jorku i City of London sfinansowali powstanie i uzbrojenie niemców
  na takiej samej zasadzie jak była finansowana rewolucja październikowa.
  W planie trzech wojen światowych jest zapisane, że syjonizm i islam wzajemnie się zniszczą, a wszystko po to aby na światło dzienne mogła wyjść czysta doktryna lucyfera.
  A więc całe to zamieszanie ma kontekst religijny.
  Bardzo dobrze omawiany jest ten temat na częściowo zamkniętym forum http://zbawienie.forumotion.com/t52p200-nacja-zydowska
  gdzie już kilka razy cytowano artykuły z tej strony.
  Polecam również inne tematy współczesnego świata z tego forum.

 3. Trochę prawdy w tym jest. Hitler planował uwolnić żydów licząc na kasę od żydostwa z USA. Ci się wypieli bo oni żydów wschodnioeuropejskich uważają za coś gorszego i wstydliwego. Teraz zwąchali okazje aby na ich śmierci zarobić. Natomiast Hitler nienawidził tej bandy marksistów którzy planowo demoralizowali naród niemieckim, szydzili z jego historii i kultury. Ale ci zwiali mu do USA skąd prowadzą do dziś rewolucję komunistyczną.

 4. Prekursorem Hitlera był Filip IV Piękny który napożyczał od Templariuszy ogromnych pieniędzy a kiedy przyszło do oddania zlikwidował Zakon nota bene posługując się kłamstwem. Hitler który objął zrujnowane Niemcy w 1933 odebrał Żydom ich majątki i prawa dzięki czemu stał się potęgą światową w niespełna pięć lat. To sobie wyobraźcie ogrom tego dobra które Żydzi zgromadzili a które Hitler określał jako uzyskane poprzez wyzysk Niemców. Hitler nie był antysemitą tu się zgodze z Netanjahu. Hitler po prostu likwidował swoich wierzycieli. Przecież jego wybitnymi dowódcami a także wykonawcami zbrodni byli bez cienia wątpliwości Żydzi i on nic przeciwko temu nie miał . Jednocześnie powodowani widocznymi efektami poczynań Hitlera przywódcy innych państw inaczej zaczęli spoglądać na swoich Żydów zwłaszcza w chwilach kiedy niespodziewanie zaczynali mieć problemy finansowe .

 5. Chyba ma racje

  HITLER NIE CHCIAŁ EKSTERMINACJI ŻYDÓW ALE POLAKÓW
  A ŻE KILKA MILIONÓW ŻYDÓW MIAŁO OBYWATELSTWO POLSKIE NASTĄPIŁA POMYŁKA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.