fot. Wikipedia

Nawet Radosław Sikorski nie mógł uwierzyć. Premier Izraela ogłosił, że Adolf Hitler nie chciał zagłady Żydów

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Benjamin Netanjahu ogłosił, że Hitler nie chciał eksterminacji Żydów. Taką rewelacją podzielił się ze światem w 2015 roku. Teraz przypomniano mu pamiętne słowa, które okazały się tak szokujące, że nie mógł uwierzyć w nie były szef MSZ, Radosław Sikorski.

Netanjahu (premier Izraela, w którym parlament chce właśnie karać Polskę za negowanie Holokaustu) ogłosił, że Hitler nie planował eksterminacji Żydów, ale zmienił zdanie za namową wielkiego muftiego Jerozolimy Al-Hadżdża Muhammada Amina al-Husajniego. Ten miał w następujący sposób zwrócić się do Hitlera, mówiąc o Żydach:

jeśli ich wydalisz, przyjadą do Palestyny

Hitler miał zapytać:

o więc mam z nimi zrobić?

Netanjahu zdradza, że mufti powiedział wtedy:

spal ich

Nową wersję historii, która jest wykorzystywana w bieżącej polityce, krytykowali również izraelscy historycy. Przypomniał o tym na Twitterze Rafał Ziemkiewicz. Słowa Netanjahu wydały się tak absurdalne, że nie mógł w nie uwierzyć Radosław Sikorski, który pytał, czy ktoś ma źródłowy cytat.

Internauci byli zdziwieni:

W końcu, kiedy otrzymał liczne źródła, potwierdził:

Jednak zdaniem posłów Knesetu to Polska, walcząc z kłamliwym sformułowaniem ,,polskie obozy śmierci”, neguje Holokaust…

O sprawie pisaliśmy wcześniej:

To nie Hitler wymyślił Holokaust? Premier Izraela twierdzi, że odnaleziono nowy dokument

(32131)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

5 komentarzy

 1. tak ten nasz wygibigus, ktory namawial szwabow, by przejeli rzadzenia europa, jak i ten zydowski dupek za niemieckie pieniadze powiedza wszystko, czego sie od nich wymaga.

 2. Wszyscy podnosicie różne tematy, ale na całej stronie nie spotkałem nikogo kto przypomniałby, że Hitler i cała wierchuszka nazistów to byli żydzi.
  To żydzi z Nowego Jorku i City of London sfinansowali powstanie i uzbrojenie niemców
  na takiej samej zasadzie jak była finansowana rewolucja październikowa.
  W planie trzech wojen światowych jest zapisane, że syjonizm i islam wzajemnie się zniszczą, a wszystko po to aby na światło dzienne mogła wyjść czysta doktryna lucyfera.
  A więc całe to zamieszanie ma kontekst religijny.
  Bardzo dobrze omawiany jest ten temat na częściowo zamkniętym forum http://zbawienie.forumotion.com/t52p200-nacja-zydowska
  gdzie już kilka razy cytowano artykuły z tej strony.
  Polecam również inne tematy współczesnego świata z tego forum.

 3. Trochę prawdy w tym jest. Hitler planował uwolnić żydów licząc na kasę od żydostwa z USA. Ci się wypieli bo oni żydów wschodnioeuropejskich uważają za coś gorszego i wstydliwego. Teraz zwąchali okazje aby na ich śmierci zarobić. Natomiast Hitler nienawidził tej bandy marksistów którzy planowo demoralizowali naród niemieckim, szydzili z jego historii i kultury. Ale ci zwiali mu do USA skąd prowadzą do dziś rewolucję komunistyczną.

 4. Prekursorem Hitlera był Filip IV Piękny który napożyczał od Templariuszy ogromnych pieniędzy a kiedy przyszło do oddania zlikwidował Zakon nota bene posługując się kłamstwem. Hitler który objął zrujnowane Niemcy w 1933 odebrał Żydom ich majątki i prawa dzięki czemu stał się potęgą światową w niespełna pięć lat. To sobie wyobraźcie ogrom tego dobra które Żydzi zgromadzili a które Hitler określał jako uzyskane poprzez wyzysk Niemców. Hitler nie był antysemitą tu się zgodze z Netanjahu. Hitler po prostu likwidował swoich wierzycieli. Przecież jego wybitnymi dowódcami a także wykonawcami zbrodni byli bez cienia wątpliwości Żydzi i on nic przeciwko temu nie miał . Jednocześnie powodowani widocznymi efektami poczynań Hitlera przywódcy innych państw inaczej zaczęli spoglądać na swoich Żydów zwłaszcza w chwilach kiedy niespodziewanie zaczynali mieć problemy finansowe .

 5. Chyba ma racje

  HITLER NIE CHCIAŁ EKSTERMINACJI ŻYDÓW ALE POLAKÓW
  A ŻE KILKA MILIONÓW ŻYDÓW MIAŁO OBYWATELSTWO POLSKIE NASTĄPIŁA POMYŁKA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.