Portal informacyjno-historyczny

Nawet prawa strona internetu śmieje się z Mateusza Morawieckiego po tym nagraniu. Tymczasem on ma dla nas świetne wiadomości [WIDEO]

w Humor/Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Wicepremier Mateusz Morawiecki nie jest specjalistą od fraszek. Chciał w błyskotliwy sposób skomentować sytuację w Służbie Zdrowia, ale wyraźnie mu nie wyszło.

Próbował zacząć od fraszki Jana Kochanowskiego „Na zdrowie”, jednak bezskutecznie starał się przypomnieć sobie treść. Z jego wystąpienia śmiano się również po prawej stronie internetu, gdzie zazwyczaj obiektem drwin jest Ryszard Petru i inni politycy opozycji.

Tymmczasem minister rozwoju i finansów ma również świetne wiadomości. Ogłosił właśnie, że uszczelnienie luki VAT przyniesie budżetowi dwadzieścia kilka mld zł więcej, czyli, jak podkreślił, tyle, ile wpływa do Polski z funduszy unijnych. Zaprzeczył, że to kreatywna księgowość, a krytykom kazał odczekać jeszcze do końca roku.

Morawiecki bywa oskarżany również o etatyzm, tymczasem zamierza zrobić dużo więcej niż wcześniej rządzący liberałowie. Cała Polska będzie objęta… specjalną strefą ekonomiczną, co ma zdynamizować inwestycje, zwłaszcza w powiatach i gminach dotąd trochę zapomnianych – jak podkreśla sam Morawiecki.

Dotychczas specjalne strefy ekonomiczne istniały tylko w niektórych miejscach, teraz na terenie całej Polski firmy dokonujące nowych inwestycji zostaną zwolnione z podatku. Rozwiązanie ma funkcjonować od nowego roku.

(2778)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę