„Nasze matki, nasi ojcowie”, „Pokłosie”, „Ida”… – sami przekonaliśmy świat, że to my jesteśmy winni za Holokaust

w Bez kategorii


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Szef FBI obejrzał sobie „Listę Schindlera”, oscarowe dzieło, powstałe z polską pomocą – i zobaczył, że jak ktoś w czasie Holocaustu ratował Żydów, to tylko Niemiec.

Polacy w tym czasie bawili się na opisanej przez Miłosza karuzeli.

Szef FBI obejrzał niemiecki film „Nasze matki, nasi ojcowie” i tam zobaczył, że polscy partyzanci, nawet jak walczyli z Niemcami, to wagony z Żydami zaryglowali i odesłali do polskiego obozu w Auschwitz. Bo antysemityzm wyssali z mlekiem matki.

Szef FBI obejrzał sobie „Pokłosie”, a tam nie tylko że na polskiej wsi wymordowano Żydów, ale jeszcze chamstwo prześladuje jedynego sprawiedliwego, który chce o tym pamiętać.

Szef FBI obejrzał polską, oscarową „Idę”, a tam polski chłop, nawet jeśli ukrywał Żydów, to po to, żeby ich potem zarżnąć, zagrabić majątek i nie oddać go do dzisiaj…

nazi-matki

To co miał szef FBI powiedzieć?

Dziś Monika Olejnik przypomniała tę miłoszową karuzelę, a Jarosław Gowin powiedział, że obojętność, to nie udział w zbrodni. Tak… obojętność… Mój ojciec tez był obojętny. Mieszkał w Regnowie, obok 10 kilometrów, w Rawie, Niemcy mordowali kilka tysięcy Żydów, rozstrzeliwali na miejscu, wywozili do gazu – a on nie protestował, nie demonstrował, nie zorganizował marszu milczenia, nawet na policję tych zabójstw nie zgłosił! Tylko ziemie orał, i tylko czasem do lasu, do partyzantki chodził. Taki obojętny był…

Mówi się – róbmy filmy o rodzinie Ulmów, o Żegocie, o wielkim Bartoszewskim film zróbmy…

Owszem ,zróbmy. Świat obejrzy i powie – paru porządnych Polaków może i było, pośród całej reszty swołoczy….

Dajmy może jeszcze kasę na kolejne badania profesora Krzemińskiego, który odkrył, ze jeszcze dziś 28 procent Polaków to antysemici. Jeszcze dziś. To można sobie wyobrazić co w czasie wojny było! Jakby wzmocnić badania profesora, to może by tych antysemitów dało się w Polsce ujawnić jeszcze więcej.

I jeszcze Gazeta Wyborcza niech przeprowadzi więcej sondaży, pod tytułem, kogo Polacy nie lubią najbardziej i dlaczego właśnie Żydów. Oczywiście bez żadnych badań wzajemnych, kto Polaków najbardziej nienawidzi.

Proszę Państwa – świat już uznał, że to my jesteśmy winni za Holocaust, już żeśmy się o to postarali. Nie zmienia tego żadne protesty, żadne tłumaczenia. Tylko winni przecie się tłumaczą.

Nam pozostała już tylko walka o własna pamięć, żebyśmy przynajmniej my sami nie uwierzyli, że Żydów wymordowały nasze matki i nasi ojcowie. Likwidacja nauki historii w szkołach dopomoże, żebyśmy uwierzyli…

Janusz Wojciechowski, źródło: wPolityce.pl

(135)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Wymienił Pan cztery tytuły filmów. Może pokusiłby sie Pan o wymienienie wszystkich tych, gdzie czarno na białym pokazano, że to źli Niemcy mordowali Polaków i Żydów… Wtedy proporcje będa właściwe… A może zaprzeczy Pan, że Polacy również pracowali jako kapo w obozach?… Jesteśmy mistrzami od zakłamywania historii, zamiast przyznać, że w czasie wojny oprócz bohaterów byli też Polacy słabi, Polacy złamani ale i zwykłe szuje… Jak wszedzie!

    • No niestety naród Żydowski nigdy nie pozwoli na to by w światowych filmach ukazano jak byli szczęśliwi ze wybucha wojna,ze będą w końcu wolni w dzikim polskim kraju.W każdym zniewolonym przez III Rzesze państwie byli tacy co pomagali współpracowali i kapowali.Ale nie widziałem filmów Francuskich Holenderskich Duńskich itd. które pokazywały by swój naród i jego historie podczas II wojny światowej i czasów okupacji tak jak to jest przedstawione w Pokłosiu czy Idzie.A co najlepsze nasze Państwo się jeszcze do tego dokłada.Jakoś w żadnym z tych filmów nie było pokazane jak to żydzi wydawali swoich braci i siostry.Jak Polacy byli mordowani za to ze ukrywali dostarczali jedzenie ludziom z Getta.Nikt nigdy nie powiedział ilu Żydów przeżyło dzięki działaniom morderczych polaków francuzów. Jest za to powiedziane ilu Polaków przeżyło gdyby to nas mieli ratować Żydzi.

      http://niezlomni.com/?p=14025

      Miłego oglądania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.