Portal informacyjno-historyczny

Najpierw zabił matkę, potem uciekał tirem. Próbował staranować radiowóz, policjanci sięgnęli po broń. Do sieci trafiło nagranie ze zdarzenia (wideo)

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Do sieci trafił moment zatrzymania kierowcy tira, który w niedzielę miał zabić matkę i uciekając przed policją, próbował staranować radiowóz. 31-latek został zatrzymany przez policję.

W prokuraturze mężczyzna powiedział, że niczego nie pamięta. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury o trzymiesięczny areszt.

Mężczyzna jest podejrzewany o zabójstwo, a także o narażenie funkcjonariuszy na utratę życia i zdrowia. W efekcie grozi mu dożywocie.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 31-latek zaatakował własną matkę w niedzielę w Błędowie (powiat łowicki). Miał zadać jej ciosy nożem, a następnie uciekać ciężarówką z miejsca zdarzenia. Kobieta przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Łodzi zmarła.

Kiedy policja próbowała zatrzymać tira, kierowca chciał staranować pojazd, stojący na jego drodze. Policjanci sięgnęli po broń – na nagraniu słychać strzały. Okazało się, że zatrzymany jest trzeźwy.

(2269)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę