Portal informacyjno-historyczny

To nagranie musi zobaczyć każdy Wasz znajomy z zagranicy. Brytyjczyk nagrał piękny klip o Witoldzie Pileckim. Z miejsca stał się hitem. ,,To materiał dla Hollywood” [WIDEO]

w Ciekawe klipy/II wojna światowa


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

PaddislawWedrowniczek czyli Brytyjczyk Patrick Ney wielokrotnie pokazywał swoje przywiązanie do naszego kraju. Tym razem zdecydował się przygotować materiał o Witoldzie Pileckim. Po angielsku, aby jego historia trafiła do internautów na całym świecie.

– Hollywood powinien zrobić film w oparciu o tę historię

– napisał, publikując wideo. Zachęcał również internautów, by dzielili się nim z tymi, którzy nie znają historii Witolda Pileckiego. Kilka godzin po jego publikacji był już udostępniony ponad 3 tysiące razy i widziało go 80 tys. osób.

(23294)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. jak pisał na temat sprawy rotmistrza Pileckiego i współoskarżonych z nim w procesie Tadeusz M. Płużański:
    „Wyroki zapadły już wcześniej – wydał je dyrektor departamentu śledczego MBP Żyd Józef Goldberg Różański. Podczas jednego z przesłuchań powiedział Płużańskiemu: „Ciebie nic nie uratuje. Masz u mnie dwa wyroki śmierci. Przyjdą, wyprowadzą, pieprzną ci w łeb, i to będzie taka zwykła ludzka śmierć” (por. T.M. Płużański, Prokurator zadań specjalnych, „Najwyższy Czas”, 5 października 2002 r.).
    Warto przy okazji stwierdzić, że jednym z członków kolegium Najwyższego Sądu Wojskowego, który 3 maja 1948 r. zatwierdził wyrok śmierci na Pileckim, wykonany 25 maja 1948 r., był Żyd sędzia Leo Hochberg, syn Saula Szoela (wg T.M. Płużański, Prawnicy II RP, komunistyczni zbrodniarze, „Najwyższy Czas”, 27 października 2001 r.).

  2. film w oparciu o tę historię W OPARCIU TO MOGĄ BYĆ TYLKO PLUSKWY /CIĄGLE POWIELANY BŁĄD/.
    1. POLECAM „RAPORT WITOLDA”…LEKTURA DLA NAS OBOWIĄZKOWA…
    2. B. DUŻO WSKAZYWAŁO NA TO ,ŻE TZW. CYRANKIEWICZ BYŁ TAM SUPER=ŚWINIĄ KAPUSIEM..ROTM. PILECKI NA PEWNO O TYM WIEDZIAŁ..DLATEGO CYRAN NIE MÓGŁ/NIE CHCIAŁ POMÓC JEMU W URATOWANIU ŻYCIA.!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę