Te dwa nagrania z Polski i Szwecji podbijają sieć. Mówią wiele o sytuacji w obu krajach. Internauci zdziwieni: ,,W Polsce tego nie potrzebują”

w Ciekawe klipy


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Profil Voice of Europe‏ pokazuje charakterystyczne obrazki z Europy Zachodniej, często zestawiając je z tym, co na co dzień obserwujemy w Polsce. Okazuje się, że zwykłe aktywności, na które nie zwracamy uwagi, zachodnich internautów bardzo dziwią.

Polska nie potrzebuje bokad antyterrorystycznych – podsumowuje profil, zamieszczając nagranie z Powstańczego NightSkating. W ten sposób warszawiacy uczcicli pamięć o powstańcach. Tymczasem poruszanie po zmroku nie wszędzie w Europie jest bezpiecznie.

Jak sytuacja wygląda w innych krajach? To nie Pakistan ani Iran, to jest Szwecja – komentują autorzy, zamieszczając inne nagranie, które odbiega od stereotypowego postrzegania tego skandynawskiego kraju.

Te dwa najpopularniejsze w ostatnich dniach nagrania pokazują dwie twarze Europy. Okazuje się, że normalność może też być piękna…

(10254)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.