Portal informacyjno-historyczny

Myśleli, że trafią do Niemiec? Nieoczekiwane znalezisko polskich policjantów w naczepie ciężarówki [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Świeccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy podróżowali w naczepie ciężarowego volvo. Pojazd był załadowany w Macedonii. Pukanie z wnętrza kontenera usłyszał kierowca. Zatrzymani to prawdopodobnie obywatele Afganistanu.

Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Policjanci prowadzą postępowanie karne za nielegalne przekroczenie granicy Polski.

Dyżurny KPP w Świeciu w czwartek (13.07.2017) około godziny 20:15 został powiadomiony przez WCPR, że polski kierowca przebywający na MOPie w Gajewie (pow. świecki), został poproszony o pomoc przez kierującego samochodem ciężarowym volvo z naczepą schmitz, 40-letniego Maredończyka, ponieważ z wnętrza kontenera swojego pojazdu słyszy pukanie.

Na miejsce skierowani zostali policjanci Wydziału Ruchu Drogowego. W obecności kierowcy otworzyli oplombowaną naczepę. Mundurowi wyprowadzili z niej dwóch mężczyzn w wieku ok 30 lat. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mogą to być obywatele Afganistanu.

Zarówno kierowca ciężarówki, jak i dwaj cudzoziemcy nie mówią po Polsku. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Decyzję tą skonsultowano z prokuratorem rejonowym. Prowadzone jest postępowanie karne za nielegalne przekroczenie granicy Polski.

Niewykluczone, że imigranci chcieli dostać się do Niemiec. Jakiś czas temu głośno było o imigrantach z Afganistanu, przebywających w Warszawie, którzy myśleli, że są w Niemczech.

(3254)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę