Portal informacyjno-historyczny

Muzułmanin wściekł się i krzyczał na kobietę. Próby uspokojenia go nic nie dały. W końcu pasażerka nie wytrzymała [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Muzułmanie co i rusz stają się negatywnymi bohaterami rozmaitych zdarzeń. Tym razem jednemu z nich nie spodobało się zachowanie kobiety w pociągu. Spokojne próby tłumaczenia nie przyniosły skutku. W końcu kobieta nie wytrzymała i wygarnęła agresorowi.

Do sytuacji doszło w podmiejskim pociągu. Muzułmanina zdenerwowało zachowanie kobiety, która położyła nogi na fotelu. Wściekły krzyczał na cały wagon, a ani kobiecie, ani innym pasażerom nie udało się go uspokoić i przekonać, że nie ma racji.

Rozwścieczony muzułmanin w pewnym momencie zagroził pasażerce, że zadzwoni na policję. Kobietę najpierw ta groźba rozbawiła, a potem już zdenerwowała.

– Słuchaj! Nie jesteś w swoim kraju – rzuciła wściekła w kierunku muzułmanina, który po chwili jak niepyszny wysiadł z pociągu. Na policję chyba już nie zadzwonił, a następnym razem może zastanowi się, gdy tak nieadekwatnie zareaguje na czyjeś zachowanie.

(15045)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Tagi:
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Ta sytuacja jest totalnie wyrwana z kontekstu i akurat ciapaty miał racje. Angielskie chamy kłada brudne buciory na siedzeniach w metrze, pociągach wszędzie nawet jak obok ktoś siedzi. Rozkraczaja się prostaki jak w jakiejś oborze. Facet sie wkur**ł i to ze jest ciapatym tu nie ma nic do rzeczy. Po prostu nie wiedział co powiedzieć a z tym aresztowaniem to miał na myśli ze powinni być ukarani grzywną i tyle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę