Portal informacyjno-historyczny

,,Muzułmanie nie zamierzają więcej przyjeżdżać do Polski”. TVN nic sobie nie robi z dowodów i publikuje kolejny materiał o prześladowaniach [WIDEO]

w Programy/Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Stacja TVN nic sobie nie robi z licznych dowodów podważających prawdziwość wersji muzułmanów, którzy oskarżają Polaków o rasizm i ksenofobię, czy wręcz o fizyczną napaść. W wyemitowanym na antenie stacji materiale brakuje argumentów, które przytaczała druga strona.

W materiale jest wypowiedź funkcjonariusza, ale brakuje informacji policji o nagraniach z monitoringu, które nie potwierdzają wersji zdarzeń. Reporter, który informuje o rzekomych zajściach, mówi o nich jako o czymś pewnym. Wypowiedź policjanta jest tak przedstawiona, że nie brzmi poważnie w zestawieniu z licznymi ,,argumentami”. Tymczasem policja w specjalnym oświadczeniu o całym zajściu informowała bardzo szczegółowo. W materiale TVN nikt nie ośmieli się podważyć innych nieścisłości jak to, że dziewczyny, nie znając polskiego, doskonale wiedziały, że były obrażane (oskarżani policjanci nie znali angielskiego), czy to, że oskarżyły o zakaz wstępu do synagogi (gdy tego dnia była zamknięta).

(2702)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę