Portal informacyjno-historyczny

Muzułmanie mieli dać świadectwo, że nie popierają terroryzmu. Skończyło się wielkim fiaskiem. Widok dużej części demonstrantów rozbawił internautów do łez [FOTO+WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Muzułmanie w Niemczech marszem w Kolonii zamierzali pokazać, jak wielu wyznawców islamu sprzeciwia się terrorowi. Nie do końca się udało.

Organizatorzy marszu zapowiadali udział około 10 tysięcy osób. Ostatecznie udział wzięło w nim jednak pięć razy mniej muzułmanów. Do wydarzenia nie przyłączyło się największe stowarzyszenie muzułmanów w Niemczech – Turecko-Islamskiej Unii Instytucji Religijnych (DITIB), której szefostwo napisało w specjalnym oświadczeniu, że taki marsz w 22. dniu ramadanu przekracza możliwości fizyczne wielu osób.

Inicjatorka marszu Lamya Kaddor nie ukrywała rozczarowania tak niską frekwencją. Przed wydarzeniem mówiła, że muzułmanie dadzą świadectwo, że nie popierają zamachów, do których dochodziło w ostatnim czasie w Berlinie, Manchesterze czy Londynie.

Nie chcemy w naszych szeregach nikogo, kto w imieniu islamu zabija niewinnych ludzi. Nie pozwolimy, by w imieniu islamu przemawiali ekstremiści

– zapowiadała Kaddor. Ostatecznie w marszu „przemówiło” tylko około 2 tysięcy osób spośród 5 mln muzułmanów, którzy mieszkają w całych Niemczech.

Grupka muzułmanów, która zebrała się w centrum Kolonii przemaszerowała kilkom ulicami z transparentami o treści m.in. ,,Muzułmanie nie są winni” oraz ,,Nienawiść zmienia Ziemię w piekło”.

Zwykle to zdjęcie trafiało na czołówki mediów:

Jednak jak pokazują internauci, znaczną część maszerujących stanowili niemieccy lewicowcy, którzy ochoczo wsparli demonstrację.

Imigranci i nowe zwyczaje w Niemczech. Przerażona rodzina nagrała, co stało się na placu zabaw [WIDEO]

Islamizacja Europy? To nagranie niemieckiej ulicy, które mówi wiele, robi furorę w sieci [WIDEO]

(4084)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. przecież oni nie jedzą tylko podczas dnia po zachodzie słońca wtryniają jak za dnia!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę