„Można? Można!”. PIS pokazuje, co udało im się w czasie rządów. PO mówiła: to niemożliwe. Jest też mocne uderzenie w opozycję [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

„Można? Można!” – tak zatytułowany jest najnowszy spot Prawa i Sprawiedliwości. Obecnie partia rządząca chwali się swoimi sukcesami i jednocześnie mocno uderza w obecną opozycję, która była u sterów władzy przez osiem lat.

Pierwsza część spotu to zmontowane wypowiedzi przedstawicieli PO i charakterystyczne twarze poprzedniej ekipy rządzącej. Ich sceptyczne co do planów wypowiedzi są zderzone ze zrealizowanymi zamierzeniami PiS. Obie fragmenty klipu różni również kolor, który nie pozostawia czytelnikowi złudzeń.

Co udało się PiS-owi? Na ekranie widzimy plansze programów socjalnych „500+”, czy „Mieszkanie+”. Dowiadujemy się, że bezrobocie jest najniższe od 26 lat.

(1406)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Ale to prawda… Tych pieniędzy nie ma… chyba że liczycie pieniądze z kredytu. Ale z tego można finansować wszystko nieważne ile kosztuje…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.