Portal informacyjno-historyczny

To nie Mogadisz, a Londyn. Brytyjczycy są przerażeni po tym ataku [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Niektóre rejony Londynu już wyglądają jak ulice w Mogadiuszu, stolicy Somalii. Imigranci z tego kraju do Wielkiej Brytanii stanowią coraz większe zagrożenie dla Brytyjczyków. Jedną z ich ofiar stała się kobieta w ciąży.

Somalijska bandy grasują po ulicach i atakują przypadkowo wybrane osoby. Jak podaje The Sun, tak było na Mile End Road, gdzie imigranci zaczepili parę Brytyjczyków. W pewnym momencie jeden z imigrantów zaszedł drogę kobiecie i jej partnerowi, a następnie spryskał kwasem brzuch ciężarnej oraz twarz mężczyzny. Oboje trafili do szpitala, a policji udało się zatrzymać napastnika. Podobno napastnikom nie spodobało się, że para nie jest małżeństwem, a spodziewa się dziecka, co jest… niezgodne z prawem szariatu.

19-letni Mustafa Ahmed zaprzecza, że zaatakował parę. Somalijczykowi postawiono zarzuty celowego spowodowania ciężkich obrażeń.

Brytyjczycy są przerażeni po tym ataku. Tym bardziej, że widzą, co dzieje się w Londynie, gdzie przebywają Somalijczycy i nie po raz pierwszy słyszą o ataku imigrantów przy użyciu kwasu.

Życie pięknej modelki legło w gruzach w ciągu kilku sekund. To miała być kara za życie niezgodne z islamem [FOTO+WIDEO +18]

(21780)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę