Mocny apel księdza do Polek po śmierci Magdaleny Żuk. Część internautów oburzona, ale inni podkreślają: taka jest prawda [WIDEO]

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Wyjazd samotnej kobiety na wczasy do kraju arabskiego to jest proszenie się o nieszczęście – mówił w TVP Info ks. Henryk Zieliński. Część internautów uznała wypowiedź duchownego za niedopuszczalną. Inni podkreślają, że rada jest jak najbardziej na miejscu.

– Znam też kraje arabskie, muzułmańskie. Kochanie panie: wyjazd samotnej kobiety na wczasy do kraju arabskiego to jest proszenie się o nieszczęście. Nie osądzam tej kobiety, ale to jest proszenie się o nieszczęście

– mówił ksiądz.

Część internautów jest oburzonych. „To zwykły hejt i sianie nienawiści”, „Szkoda, że duchowny zapomniał o chrześcijańskim umiłowaniu bliźniego”,„Dobrze, że ksiądz wie przed śledczymi, co się stało w Egipcie” – to kilka wybranych komentarzy.

Głos zabrał nawet Marek Migalski:

Z drugiej strony inni dopytywali, gdzie jest kłamstwo w słowach księdza. Podkreślano, że trudno zrozumieć lawinę krytyki, która spadła na duchownego. Internauci podkreślają, że słowa księdza nie są stereotypem, ale znajdują potwierdzenie w rzeczywistości.

Najpopularniejszy komentarz w serwisie Wykop pod materiałem to:

On powiedział dokładnie to co każdy myśli ale kretyńska poprawność polityczna „nakazuje” myśleć: „nie można generalizować, nie każdy arab to bandyta A WIĘC tam MUSI BYĆ bezpiecznie” <- i to jest ta pułapka.

A jakie jest Wasze zdanie? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

(4480)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.