Portal informacyjno-historyczny

Mocna rozmowa Wojciecha Cejrowskiego na temat pogromu kieleckiego. Jak było naprawdę

w Polska Ludowa


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Świetna rozmowa Wojciecha Cejrowskiego z Krzysztofem Kąkolewskim sprzed lat w programie „WC Kwadrans”. Autor znakomitej książki „Umarły cmentarz” mówi, co naprawdę wydarzyło się w Kielcach.

(7031)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

  1. Prawda jest jedna – prowokacja Stalina przez działania NKWD,milicji, UB i żydowskich pomocników, uzbrojonych w broń. Ofiary to żydzi ze wschodu czekające na wyjazd do Palestyny.
    Ponadto ośrodek żydów amerykańskich parł do utworzenia państwa Izrael w Palestynie i wspomagał prowokatorów medialnie i finansowo. Chodziło o zastraszanie Żydów europejskich do
    szybszej emigracjii.Bez nich nie mogło powstać zydowskie państwo. Wcześniejsze przedwojenne plany Judeopolonii nie powiodły się .Ofiarami tej prowokacjii stali się tez Polacy. Rzekomi sprawcy
    czyli robotnicy z fabryki to komando ubeckie zwiezione kilka dni wcześniej do Kielc. Postronni cywile to także prowokatorzy wmieszani w tłum. Pogromy miały też miejsce w innych krajach okupowanych przez ZSSR. W Polsce próbowano wzniecic pogromy w Krakowie i Rzeszowie- nie udały się. Polacy zostali perfidnie wplatani w wydarzenia przez Zsrr i syjonistów i do dzisiaj jesteśmy oskarżani niesłusznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę