Portal informacyjno-historyczny

fot. screen Facebook

Mocna odpowiedź Korwin-Mikkego na pytanie, czy żałuje spoliczkowania Michała Boniego. ,,Zrobiłem błąd. Powinienem był…” (wideo)

w Wiadomości z Polski/Wywiady


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Janusz Korwin-Mikke w przeszłości spoliczkował Michała Boniego, co odbiło się szerokim echem, a lider partii Wolność musiał nawet zapłacić karę finansową. Teraz przyznaje, że żałuje swojego czynu, ale z zupełnie innych powodów niż finansowe.

Zrobiłem oczywiście błąd, rzeczywiście, nie powinienem był tego robić, bo nie doczytałem kodeksu Boziewicza (kodeks honorowy – red). Tam jest napisane, że kapusiom nie przysługują prawa honorowe. Więc powinienem był go kijem obić, a nie policzkować. No, niestety, zrobiłem błąd

– powiedział w programie #RZECZoPOLITYCE, nawiązując do sytuacji, gdy spoliczkował Boniego za jego kłamstwa w sprawie współpracy z SB. Wcześniej Korwin-Mikke na pytanie dziennikarza ,,czy żałuje” odpowiadał:

A czego miałbym żałować? Nie rozumiem. Policzkowanie to nie jest atak fizyczny, tylko czynność honorowa

(3601)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę