Portal informacyjno-historyczny

Młynarska w niewybrednych słowach zaatakowała Ziemkiewicza: ,,W głowie lateks, w gaciach nieugaszony pożar”. Celna riposta publicysty

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Feministka Paulina Młynarska zaatakowała Rafała Ziemkiewicza po tym, jak ten zamieścił swój komentarz dotyczący ,,czarnego protestu”.

Publicysta na Twitterze zamieścił zdjęcie kobiety w czarnej bieliźnie, dodając, że tylko taka forma czarnego protestu jest w stanie go zainteresować.

Komentarz wywołał furię Młynarskiej. Napisała:

Bardzo się cieszę, że Rafał Ziemkiewicz dokładnie i nie pozostawiając żadnych wątpliwości, zilustrował stosunek sporej części prawicy do kobiet. Gęba pełna religijnych frazesów, w głowie lateks, a w gaciach nieugaszony pożar. Tacy goście chcą decydować o naszych ciałach. „Kto nigdy nie wykorzystał nietrzeźwej, niech rzuci pierwszy kamień”, „A jak facet rano trzeźwieje obok kaszalota też ma prawo skarżyć ją o gwałt?” – to też słowa Rafała Ziemkiewicza. Ojca córek, męża żony, syna matki.

Ziemkiewicz postanowił odnieść się do słów.

(10090)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Feministki są to osoby jakich nie trawię. O wszystko mają pretensję, wszytko ich obraża. Nie można powiedzieć – ładnie dziś wyglądasz – bo obrazisz ich uczucia, czy coś tam. Kiedy kobieta zwraca się do mnie (przykład) przystojniaku, to musiałbym być debilem żeby się za to obrazić. Lubię słuchać Ziemkiewicza.

  2. Lubię RAZ-a, pani Paulina, póki co niczym mi nie zaimponowała, a nawet dostarczyła emocji lekko żenujących. Tu jednak strzeliła dość celnie, zwłaszcza przytoczeniem słów dawniejszych i obrona RAZ-a jest raczej w parterze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę