Portal informacyjno-historyczny

Miriam Shaded dosadnie odpowiada muftiemu po jego ataku na Polaków. ,,Naprawdę trzeba być bezczelnym i mieć tupet, by…”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Mufti Ligi Muzułmańskiej porównał sytuację muzułmanów w Polsce do położenia Żydów w przededniu II wojny światowej. Z taką oceną nie zgadza się Miriam Shaded, prezes Fundacji Estera.

– Polacy są po prostu świadomi, czym jest islam. Jeżeli muftiemu to się nie podoba – a ewidentnie tak jest i woli dalej chronić się posiadanym immunitetem prawnym – to trudno

mówi serwisowi wPolityce.pl.Jej zdaniem, organizacja muftiego – Liga Muzułmańska powinna zostać zdelegalizowana w Polsce.

To, co propaguje ta organizacja, jest ideologią nienawiści, mordu i wchodzi to pod paragrafy z kodeksu karnego związane z podżeganiem, propagowaniem i polecaniem do wykonywania czynności zbrodniczych

– wyjaśnia. Dodaje, że ostatni atak na Centrum Kultury Muzułmańskiej w Warszawie może być równie dobrze prowokacją. Tymczasem takie akty są na porządku dziennym w Europie, tyle, że popełniają je muzułmanie.

O wszystkich aktach wandalizmu muzułmanów na terenie Europy nikt praktycznie nie mówi, podobnie jak o gwałtach na kobietach

– dodaje. Punktuje muftiego za hipokryzję, kiedy ten porównuje się do Żydów i twierdzi, że tak jak oni mieli własny numer, on będzie musiał mieć ,,kod kreskowy”. Zwraca uwagę, że to muzułmanie są największymi antysemitami.

Takie słowa są więc pluciem w twarz ofiarom Holokaustu, drugiej wojny światowej i obecnym ofiarom muzułmanów na Bliskim Wschodzie i naprawdę trzeba być bezczelnym i mieć tupet, by obrażać naszą inteligencję w ten sposób

– podkreśla.

Shaded znana jest ze swojego nieprzejednanego stanowiska wobec islamu. Oto wypowiedź, która pokazuje to stanowisko:

(8920)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Pani miriam wie co muwi ona tam żyła arab jest nierefolmowalny to diabeł w ludzkiej skórze i jak najdalej od islamistów niech z Polski się wyprowadzą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę