Minister MSZ Rosji okrutnie zakpił z USA na wizji [WIDEO]

w Bez kategorii


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow sparafrazował słowa Donalda Trumpa na temat… pussies (,,cipek”). Kandydat na prezydenta USA mówił przed 11 laty w następujący sposób:

Piękne kobiety pociągają mnie z automatu, od razu zaczynam je całować. To jest jak magnes. Całuję i nawet nie czekam. Kiedy jesteś gwiazdorem, one ci na to pozwalają. Możesz robić, co chcesz, nawet łapać za cipki (,,pussies”). Cokolwiek zechcesz…

– powiedział wtedy Trump.

Ławrow został zapytany o komentarz do afery, która rozpętała się po opublikowaniu słów Trumpa. Najpierw minister MSZ przeprosił za swój angielski, twierdząc, że nie jest to jego język ojczysty, więc nie wie, czy zabrzmi odpowiednio, a następnie podkreślił, że jest tyle ,,pussies” (cip) po obu stronach w kampanii wyborczej w USA, więc nie chce komentować całej sytuacji.

Dziennikarka nie mogła powstrzymać się od śmiechu. Ławrow wykorzystał tutaj wulgarne znaczenie słowa ,,pussy” na określenie słabego niemęskiego mężczyzny. Tak więc rosyjski MSZ po raz kolejny podkreślił, tym razem w formie żartu, co kremlowska propaganda mówi od dawna. Zachodnia Europa to właściwie ,,gejropa”, podobnie USA.

(2782)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.