Minister ds. integracji w Norwegii przekonała się na własnej skórze o nieskuteczności swojej polityki. Oto jak wobec niej zachował się muzułmanin [WIDEO]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Sylvi Listhaug to polityk Framstegspartiet (Partii Postępu), a od 2015 roku minister migracji i integracji. Jednak ta ostatnia nie idzie chyba za dobrze pod okiem polityk, ponieważ nawet prominentni muzułmanie nie chcą przyjąć zwyczajów rodowitych Norwegów. O czym Listhaug przekonała się na własnej skórze.

Kobieta wzięła właśnie udział w debacie z liderem lokalnej sunnickiej organizacji Islam Net – Fahadem Qureshim. Podczas wejścia do studia wyciągnęła do niego rękę, ale zamiast tego dostała bukiet kwiatów. Mimo tego nie ustępowała – jednak muzułmanin stanowczo odmówił podania dłoni kobiecie.

Niepodawania dłoni kobiecie to nie jedyne poglądy, które oburzają Norwegów. Organizacja Qureshima popiera zabijanie homoseksualistów i cudzołożników. Lider poparł również pismo Charlie Hebdo, nie godząc się na obrażanie Proroka, mimo że same islamskie zamachy w Paryżu potępił.

Zachód zmaga się z problemem, który dotyczy tak prozaicznej kwestii jak podanie dłoni. W Szwajcarii w kantonie Bazylei wprowadzano nawet karę grzywny dla rodziców uczniów, którzy odmawiają podania ręki nauczycielkom z powodów religijnych. Władze powołują się na zasadę równości między kobietą i mężczyzną.

(23655)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.