Portal informacyjno-historyczny

Poseł Nowoczesnej ostrzega: Kościuszko sypiał z mężczyznami!

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Tadeusz Kościuszko to jeden z patronów roku 2017. Tymczasem poseł Nowoczesnej Krzysztof Mieszkowski ostrzega PiS przed lansowaniem takiego bohatera, bo ten ma reprezentować obce temu ugrupowaniu wartości.

Mieszkowski mówił:

Zupełnie nieświadomie możecie państwo uhonorować człowieka, który reprezentował obce wam idee. Możecie nagrodzić człowieka, który prowadził nieustabilizowane życie erotyczne, romansował z mężatkami, płodził nieślubne dzieci, nie gardził prostytucją, a według niektórych przekazów nawet dzielił łoże z mężczyznami. Możecie państwo wywyższyć zdeklarowanego antyklerykała, który wielokrotnie podkreślał, że niezbędne jest oddzielenie kościoła od instytucji państwa

W uchwale przyjętej przez Sejm nie ma mowy o sypianiu z mężczyznami.

Mieszkowski: Kościuszko sypiał z mężczyznami
Mieszkowski: Kościuszko sypiał z mężczyznami

Tadeusz Kościuszko zajmuje szczególne miejsce w panteonie narodowych bohaterów. Jest symbolem wolności i wzorem patrioty nie tylko dla obywateli Rzeczypospolitej Polskiej. Uosabiał najlepsze wartości: tolerancję i równość; Thomas Jefferson, jeden z autorów amerykańskiej Deklaracji Niepodległości, nazwał Tadeusza Kościuszkę najprawdziwszym synem wolności, oddając mu hołd w związku z jego działalnością w Stanach Zjednoczonych Ameryki

czytamy.

2017 ma być rokiem rzeki Wisły, Josepha Conrada-Korzeniowskiego, Józefa Piłsudskiego, Adama Chmielowskiego, Honorata Koźmińskiego oraz Tadeusza Kościuszki.

(2455)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

3 komentarze

  1. Aż nie wierzę, że ktoś może w ten sposób mówić o jednym z największych Bohaterów. A to zwykła plotka. Skąd się wzięła? Podczas kampanii w USA żołnierze sypiali po kilku pod jednym kocem żeby nie zamarznąć. Wrogowie Polski wiele razy już w XVIII wieku powtarzali te słowa. Szkoda czytać. .. Szanuję i podziwiam Tadeusza Kościuszkę. Nie wierzę w takie plotki!

    • A zycie seksualne Marii Konopnickiej? I spiewana rota przez narodowosciowcow? 🙂 mix ze hej :)))

  2. Tadeusz Kościuszko to jeden z naszych narodowych bohaterów. Rozbił w pył moskali, ruskich, w bitwie pod Racławicami. Jest także narodowycm bohaterem Ameryki Pólnocnej.Mieszkowski i Petru sypiają ze sobą od lat, tylko nie wiedzą dlaczego? Dwóch debilowatych typów z Targowicy bis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę