Portal informacyjno-historyczny

Poseł Nowoczesnej ostrzega: Kościuszko sypiał z mężczyznami!

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Tadeusz Kościuszko to jeden z patronów roku 2017. Tymczasem poseł Nowoczesnej Krzysztof Mieszkowski ostrzega PiS przed lansowaniem takiego bohatera, bo ten ma reprezentować obce temu ugrupowaniu wartości.

Mieszkowski mówił:

Zupełnie nieświadomie możecie państwo uhonorować człowieka, który reprezentował obce wam idee. Możecie nagrodzić człowieka, który prowadził nieustabilizowane życie erotyczne, romansował z mężatkami, płodził nieślubne dzieci, nie gardził prostytucją, a według niektórych przekazów nawet dzielił łoże z mężczyznami. Możecie państwo wywyższyć zdeklarowanego antyklerykała, który wielokrotnie podkreślał, że niezbędne jest oddzielenie kościoła od instytucji państwa

W uchwale przyjętej przez Sejm nie ma mowy o sypianiu z mężczyznami.

Mieszkowski: Kościuszko sypiał z mężczyznami
Mieszkowski: Kościuszko sypiał z mężczyznami

Tadeusz Kościuszko zajmuje szczególne miejsce w panteonie narodowych bohaterów. Jest symbolem wolności i wzorem patrioty nie tylko dla obywateli Rzeczypospolitej Polskiej. Uosabiał najlepsze wartości: tolerancję i równość; Thomas Jefferson, jeden z autorów amerykańskiej Deklaracji Niepodległości, nazwał Tadeusza Kościuszkę najprawdziwszym synem wolności, oddając mu hołd w związku z jego działalnością w Stanach Zjednoczonych Ameryki

czytamy.

2017 ma być rokiem rzeki Wisły, Josepha Conrada-Korzeniowskiego, Józefa Piłsudskiego, Adama Chmielowskiego, Honorata Koźmińskiego oraz Tadeusza Kościuszki.

(2443)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

3 komentarze

  1. Aż nie wierzę, że ktoś może w ten sposób mówić o jednym z największych Bohaterów. A to zwykła plotka. Skąd się wzięła? Podczas kampanii w USA żołnierze sypiali po kilku pod jednym kocem żeby nie zamarznąć. Wrogowie Polski wiele razy już w XVIII wieku powtarzali te słowa. Szkoda czytać. .. Szanuję i podziwiam Tadeusza Kościuszkę. Nie wierzę w takie plotki!

    • A zycie seksualne Marii Konopnickiej? I spiewana rota przez narodowosciowcow? 🙂 mix ze hej :)))

  2. Tadeusz Kościuszko to jeden z naszych narodowych bohaterów. Rozbił w pył moskali, ruskich, w bitwie pod Racławicami. Jest także narodowycm bohaterem Ameryki Pólnocnej.Mieszkowski i Petru sypiają ze sobą od lat, tylko nie wiedzą dlaczego? Dwóch debilowatych typów z Targowicy bis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę