Portal informacyjno-historyczny

Michał Szczerba znokautowany. Chciał usprawiedliwić przyjmowanie uchodźców stanowiskiem Kościoła, usłyszał to [WIDEO]

w Wiadomości z Polski/Wywiady

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Ulubionym argumentem opozycji jest przywoływanie stanowiska Kościoła w sprawie uchodźców. Mimo że stanowisko hierarchów jest różne, to ten argument pada najczęściej. Jednak politycy są głusi na argumenty Kościoła w innych sprawach.

Michał Szczerba po raz kolejny zastosował ten argument. Jednak w tym samym momencie redaktor przypomniał, jakie zdanie Kościół ma w sprawie aborcji i czarnych marszów.

Skonsternowany Szczerba starał się ratować sytuację:

Nie mieszajmy tych spraw…

– próbował tłumaczyć.

Media informują, że Papież dał władzę wszystkim kapłanom na całym świecie do odpuszczania grzechu aborcji, co ma stanowić zmianę stanowiska Kościoła. Jednak od razu zaznaczył, że aborcja to grzech ciężki, który woła o pomstę do nieba, gdyż kładzie kres niewinnemu życiu ludzkiemu.

(9269)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości z Polski

Idź na górę