Portal informacyjno-historyczny

To miała być kolejna prowokacja Obywateli RP, jednak tak skutecznie sobie z nią poradzono. Co ciekawe, marginalna organizacja dostała nieoczekiwane wsparcie [WIDEO]

w Wiadomości z Polski

Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Gorąco na Krakowskim Przedmieściu i pl. Zamkowym w Warszawie. Tzw. Obywatele RP próbowali przedostać się do osób, które uczestniczyły w obchodach siódmej rocznicy katastrofy smoleńskiej. Obyło się bez poważniejszych incydentów za sprawą postawy policji.

Paweł Kasprzak, który zasłynął z organizacji i nawoływania do licznych prowokacji (więcej o tej postaci TUTAJ), stwierdził w komicznym apelu:

Tu nie ma żadnej demonstracji. Wasz kordon dzieli ludzi na lepszych i gorszych

Choć grupa, którą udało się skrzyknąć Kasprzakowi, nie należała do najliczniejszych:

Grupka została otoczona przez policję:

Tymczasem demonstracja marginalnej organizacji okazała się najbardziej interesująca dla proklemowskiego Sputnika, z którego prowadziła relację live.

(3453)

Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie. Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Najnowsze z Wiadomości z Polski

Idź na górę