Portal informacyjno-historyczny

Media oburzone po publikacji przez Trumpa tych trzech nagrań na Twitterze. Dostało mu się nawet od premier Wielkiej Brytanii. Bezcenna reakcja prezydenta [WIDEO+18]

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Donald Trump rozpętał prawdziwą burzę, kiedy udostępnił nagrania pokazujące akty przemocy dokonywane przez muzułmanów. Prezydent USA był krytykowany za to, że materiały zostały opublikowane przez przewodniczącą brytyjskiej partii „Britain First”.

Głos zabrał rzecznik premier Wielkiej Brytanii Theresy May, który twierdził, że ,,Britain First” to organizacja „próbującą podzielić społeczeństwo poprzez narracje pełne nienawiści, wzniecające napięcia i rozpowszechniające kłamstwa”.

Na te słowa zareagował sam Trump, który podsumował atak na niego. Słowa skierował do May

– Nie skupiaj się na mnie, skup się na niszczycielskim Państwie Islamskim, co dzieje się w Zjednoczonym Królestwie. My mamy się świetnie

Filmy, które udostępnił Trump, pokazywały rozbicie figury Matki Boskiej przez muzułmanina, brutalnie bitego holenderskiego chłopca chodzącego o kulach oraz nastolatka zrzucanego z dachu.

Media nie skupiły się na samych nagraniach, ale na tym, kto je udostępnił:

(9727)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

3 komentarze

  1. Podobna sytuacja zdarzyła się u nas. Nie ważne co mówili u SOWY, najważniejsze było kto śmiał nagrywać

  2. „Nie skupiaj się na mnie, skup się na niszczycielskim Państwie Islamskim, co dzieje się w Zjednoczonym Królestwie. My mamy się świetnie”

    Wygląda jakby tłumaczone translatorem,
    Powinno być raczej:

    „Nie skupiaj się na mnie, skup się na destruktywnym radykalnym islamskim terroryzmie który ma miejsce wewnątrz UK, my mamy się dobrze”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Centrum preferencji prywatności

Polityka Prywatności Google

W celu podwyższenia jakości prezentowanych treści nasze Serwisy korzystają z usług firmy Google takich jak Google AdSense (usługi reklamowe), Google Analytics (analiza) oraz YouTube (zamieszczenie wideo). Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie dane zbierane są przez Google oraz jak możesz nimi zarządzać przejdź tutaj: https://policies.google.com/technologies/partner-sites

Idź na górę