Portal informacyjno-historyczny

Media na całym świecie piszą o ,,polskich neonazistach” – Róża Thun w wymowny sposób komentuje. Europoseł nie wytrzymał: ,,Jak trzeba nienawidzić Polski, żeby…”

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Guy Verhofstadt mówił o 60 tys. nazistów na Marszu Niepodległości. Okazuje się, że reportaż wyemitowany przez TVN sprawia, że o ,,polskich neonazistach” dalej piszą media na całym świecie. Taka narracja pasuje do tego, przed czym przestrzega Róża Thun i inni politycy opozycji na europejskich salonach.

TVN z dumą informuje, że materiał ,,Superwizjera” zwrócił uwagę mediów, m.in. „New York Times”, „Times of Israel” oraz ,,Deutsche Welle”. Materiał udostępiła europosłanka Thun z wymownym podpisem:

Świat widzi:
#PiszaoPolsce TVN24

Na komentarz Thun zareagował inny europoseł Robert Iwaszkiewicz (partia Wolność).

Pani się z tego cieszy, prawda? O to Wam chodzi? Jak trzeba nienawidzić Polski, żeby robić z bandy debili taką aferę na cały świat. Brakuje mi normalnych słów, żeby to skomentować.

Z kolei Janusz Korwin-Mikke z ironią podsumował:

Z kolei Thun walczy o swoje dobre imię, licząc, że uzyska przeprosiny od Ryszarda Czarneckiego za określenie ,,szmalcownik”.

Moim zdaniem, określenia Czarneckiego wobec Thun są bardzo delikatne. Polska europosłanka w niemieckiej telewizji robi spektakl przeciwko Polsce. Pamiętam różne seriale o rzeczywistościach równoległych i mam wrażenie, jakby się coś takiego teraz działo

– mówił Tomasz Rzymkowski na antenie Telewizji Republika. Sam Czarnecki twierdzi, że jest gotów Thun przeprosić, jeśli ta wyrazi skruchę przed rodakami. –

Jeżeli byłoby tak, że za cenę moich przeprosin wobec niej, w tym samym momencie Róża Thun przeprosiłaby Polskę i Polaków, to proszę bardzo. Jeżeli powie: „Polsko, przepraszam”, ja natychmiast znajdę odpowiednią formułę, by jej zadośćuczynić

– poinformował.

źródło: Twitter / Gazeta Polska Codziennie

(3372)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę