Portal informacyjno-historyczny

Marian Kowalski za obrazę KOD-u…. skazany korespondencyjnie. Ostre słowa po wyroku

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Marian Kowalski, były działacz Ruchu Narodowego, został skazany za wznoszenie obraźliwych haseł pod adresem demonstracji KOD-u. Działacz musi zapłacić 200 złotych.

Członkini KOD-u – Barbara Winiarczyk poczuła się urażona słowami Kowalskiego, który w ostry sposób wypowiadał się o obrońcach demokracji, i złożyła pozew.

Co ciekawe, sam Kowalski twierdzi, że skazano go „korespondencyjnie” i nie miał możliwości przedstawić przed sądem swoich racji. Według niego zeznawali tylko Winiarczyk i świadek – Marek Pyda. Sam miał nie być poinformowany o rozprawie. Co ciekawe, dowodem w jego sprawie była taśma bez dźwięku, podczas gdy oskarżano go o werbalne obrażanie KOD-u.

Apeluję do pana Ziobry, do państwa posłostwa: co wy tam robicie do jasnej cholery w tym pieprz**ym Sejmie? Przecież to jest burdel na kółkach! Człowiekowi się ładuje wyrok i nawet go nie informuje, że jest postępowanie sądowe. Świadkowie mogą zeznawać, a ja nie mam prawda do obrony. No czy was poje**ło?

– mówił w internetowym programie „Idź pod Prąd” Kowalski.

(1512)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

2 komentarze

  1. Dokładnie takie jest jeszcze chore komusze prawo w tym kraju że człowieka skazują za wszystko byle tylko sędziowsko- kodowska kasta rządziła.

  2. Stało się i się nie odstanie, ale „Przed sądem zeznania składali jedynie stronnicy KOD”, co oznacza, że w aktach są adresy zamieszkania tych wszystkich „świadków”.
    Przypomnijcie sobie, Panowie Narodowcy, (w ramach ćwiczeń gimnastycznych) jak to postępowała z Wami sanacja przed IIWŚ i powtórzcie ich zachowanie w stosunku do tychże.
    Zaręczam, że więcej nie będzie żadnych zeznań i pozwów.
    Oni muszą się bać.
    To jest jedyny warunek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę