Portal informacyjno-historyczny

Maleńczuk dołącza do chóru feministek i atakuje Kukiza: ,,zawsze był durniem?”. Kukiz przypomina mu kompromitujące słowa

w Wiadomości z Polski


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

– Paweł Kukiz zawsze wydawał mi się jednym z najbardziej inteligentnych ludzi w polskim show biznesie. Ale kiedy tylko stanął w szeregu z ludźmi w parlamencie, okazuje się, że nie potrafi sklecić prostego zdania – mówił o Kukizie Maciej Maleńczuk, odnosząc się do jego wypowiedzi na temat części uczestniczek ,,czarnego protestu”. Poseł Kukiz’15 nie pozostawił tych słów bez odpowiedzi…

Nie wiem co się z nimi dzieje. Czy to na Wiejskiej tak ludzie głupieją? Czy po prostu zawsze był durniem?

– zastanawia się Maleńczuk. Odniósł się również do wypowiedzi Kukiza:

Paweł Kukiz ma aż trzy córki, ja też mam trzy córki. Chcesz ograniczać im wolność, chcesz zaglądać im między nogi, chcesz się zastanawiać, z kim ona sypia?

– pytał?

Sugerował również, że Kukiz jest zależny od PiS-u.

W jaki sposób chce być skuteczny, skoro wykonuje polecenia Kaczyńskiego? To nie jest żadna wolność to jest uległość i podległość. „Paweł, lecisz lotem koszącym. Za chwilę zawadzisz o brzozę”

– podkreślił.

Kukiz oskarżył feministki i Maleńczuka o wyrwanie swoich wypowiedzi z kontekstu i dodał:

nie mogę przejść obojętnie wobec faktu, że mainstreamowe media właśnie sięgnęły po kolejny „autorytet”, który ma pomóc w rozwinięciu nagonki – Macieja Maleńczuka… Mało tego – dzisiejsze wypowiedzi Maleńczuka są z lubością cytowane przez… feministki. Szkoda, że nie zacytują tych z poniższego linku…

W linkowanych tekstach Maleńczuk wyraża się niezwykle ostro o kobietach:

Uważam, że w etapie ewolucji kobiety same ustawiły się w podrzędnej roli, ponieważ to są małe cwaniary. Mamią mężczyznę makijażem, perfumami, a wszystko po to, żeby go ogłupić, a potem przejąć jego konto, dom, dzieci, pozbawić go wszystkiego i na koniec jeszcze powiedzieć, że jest draniem i do niczego się nie nadaje. To jest prostytucja rozwinięta na szeroką skalę i najdroższa dzi**a jest tańcza od kobiety, z którą mężczyzna się zwiąże na stałe. Masz żonę, to płać, bo zachciało ci się z nią przespać. […] Teraz jest tak, że kiedy tylko w małżeństwie się nie układa, baba zaraz zabiera dzieci. Potem szybko znajduje sobie jakiegoś gacha, dzieci muszą się na to patrzeć, a ojciec bulić, żeby mogła z tamtym sobie uwić gniazdko. Każda żona to dziwką, a małżeństwo to zinstytucjonalizowana prostytucja.

[…] Skoki w bok zdarzają się każdemu facetowi. Tyle, że jedni o tym mówią, a inni nie. Ewa wiedziała, kogo bierze sobie za męża. Nie jestem urzędnikiem tylko gwiazdą rocka, do cholery!

Z kolei w programie u Kuby Wojewódzkiego stwierdził, że:

To nie prawda, że one są złe, one są po prostu głupie!

Jak widać, łaska feministek na pstrym koniu jeździ…

A tu panowie jeszcze ze wspólnych występów:

(6594)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Idź na górę