Makabryczne odkrycie niemieckich śledczych. Pielęgniarz masowo mordował pacjentów. Z nudów

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Pielęgniarz Nils Hoegel został skazany za zabicie dwóch pacjentów. Wydawało się, że lista jego ofiar jest tak krótka, ale na jaw wyszły nowe szokujące fakty. Obecnie mężczyzna jest podejrzany o morderstwo około 180 osób. Śledczy ustalili, że do zabójstw miało dojść w latach 2000-2005.

Hoegel po raz pierwszy wpadł, gdy jeden z jego kolegów przyłapał go na robieniu pacjentowi nieprzepisanego zastrzyku. Pielęgniarz w 2008 roku usłyszał wyrok za usiłowanie zabójstwa. Został skazany na 7,5 roku więzienia.

W 2015 roku Hoegel usłyszał kolejny wyrok. Tym razem sąd skazał go na dożywocie za dwa morderstwa i podwójne usiłowanie zabójstwa, do których doszło w klinice w Delmenhorst koło Bremy na północnym zachodzie kraju. Pielęgniarz robił pacjentom zastrzyki z zabójczą dawką leku na serce.

Prokuratorzy już w trakcie tamtych śledztw nie ukrywali, że podejrzewają, iż Hoegel zabił dużo więcej osób. Szacowali, że ofiar mogło być około 30. Prawda okazała się jeszcze bardziej przerażająca. Pielęgniarz jest podejrzany o pozbawienie życia nawet 180 osób – informuje ,,Le Parisien”. Śledczy mają już dowody na udział pielęgniarza w około 90 morderstwach. Hoegel już wcześniej przyznał się do próby 60 zabójstw. Jak tłumaczył robił to często z nudy.

(226)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.