Macron wygrywa – co czeka Francję. ,,Nadzieja tylko dla tych nielicznych sprawiedliwych, którzy w porę wyemigrują do białej, katolickiej Polski”

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Rafał Ziemkiewicz w swoim Subotniku zarysował różne scenariusze rozwoju sytuacji we Francji po wyborach.

Jego zdaniem obecnie Francja ,,jest przeżarta lewicą w dużo większym stopniu niż Węgry, Polska i USA”. Poza tym znajduje się duża społeczność muzułmanów, którzy ,,traktują ten kraj jako swoją ziemię obiecaną przez Proroka i jego imamów na zasiedlenie”.

Ziemkiewicz przypomina, że muzułmanie otrzymali polecenie od swoich imamów, by oddać głos właśnie na Macrona. Wraz z rośnięciem w siłę (demografia) ,,będą przede wszystkim grać na wzajemne wyniszczanie się białych, stopniowo poszerzając enklawy szariatu i obejmując władzę nad całym państwem”.

Jego zdaniem ten proces przyspieszy zwycięstwo Macrona. Zdaniem Ziemkiewicza jego triumf tylko przedłuży konwulsje Francji i Unii Europejskiej. Porównuje sytuację w kraju nad Sekwaną do podtrzymywanych sztucznie przez USA reżimów w krajach Trzeciego Świata, wbrew dowodom, że muszą upaść.

dla takiej Francji nie widzę nadziei. Może tylko dla tych nielicznych sprawiedliwych, którzy w porę wyemigrują do białej, katolickiej Polski i zdołają się tu zasymilować

– podsumowuje.

źródło: Do Rzeczy

(2719)


Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.