Londyn najbezpieczniejszym miastem na świecie? Trump wyśmiał słowa burmistrza Londynu i skierował ostrzeżenie. Nerwowa reakcja: ,,Mam ważniejsze rzeczy na głowie”

w Wiadomości ze świata


Zachęcamy do obserwowania strony na Twitterze

Burmistrz Londynu Sadiq Khan po zamachu ani razu nie wspomniał, kto był sprawcą ataku, mimo że zamachowcy krzyczeli, że robią to ,,dla Allaha”. Nazwał też Londyn najbezpieczniejszym wielkim miastem na świecie. Na takie postawienie sprawy nie godzi się Donald Trump.

Co najmniej siedem osób zabitych i 48 rannych w ataku terrorystycznym, a burmistrz Londynu twierdzi, że nie ma powodów do niepokoju!

– pisał na Twitterze.

Następnie dodał:

– Musimy przestać być politycznie poprawni i zająć się sprawą bezpieczeństwa naszych obywateli. Jeśli nie zmądrzejemy, będzie tylko gorzej

– alarmował.

 

Khan nie odniósł się do uwag. Jego rzecznik mówił tylko, że burmistrz ,,ma ważniejsze rzeczy na głowie niż odpowiadanie na oderwane od rzeczywistości uwagi Pana Trumpa”.

W rozmowie z mediami Trump wypowiadał się w tym samym tonie. Zamach nazwał „diabelską rzezią”, która „musi się skończyć i której będzie położony kres”

Potrzebujemy zakazu wjazdu jako dodatkowego poziomu bezpieczeństwa

– proponował, mając na myśli zakaz wjazdu dla mieszkańców krajów zamieszkanych przez muzułmanów. Mowa jest o tym w dekrecie prezydenckim, ostatnio zablokowanym przez rząd.

Burmistrz Londynu tuż po zamachu: ,,Londyn… najbezpieczniejszym miastem na świecie”. Oto co jego zdaniem jest prawdziwym zagrożeniem dla świata [WIDEO]

(13455)

Chcesz podzielić się z Czytelnikami portalu swoim tekstem? Wyślij go nam lub dowiedz się, jak założyć bloga na stronie.
Kontakt: niezlomni.com(at)gmail.com. W sierpniu czytało nas blisko milion osób!
Dołącz, porozmawiaj, wyraź swoją opinię. Grupa sympatyków strony Niezlomni.com

Redakcja serwisu Niezłomni.com nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Jednocześnie informujemy, że komentarze wulgarne oraz wyrażające groźby będą usuwane.
Ładowanie komentarzy Facebooka ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Korzystając z formularza, zgadzam się z polityką prywatności portalu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.